Střední škola uměleckých řemesel

Multimediální tvorba

Nový obor
Nový obor
Střední škola uměleckých řemesel
Střední škola
Střední škola uměleckých řemesel
Město
Ostrava
Typ studia
Středoškolské

Gurťjevova 1823/8, Ostrava, 700 30

Tel.: +420 724 338 724

E-mail: skola@ssur.cz


Jazyk studia
Česky
Délka studia
4 roky
Odkaz na přihlášku
Střední škola uměleckých řemesel

Cíl studia

Chceš být game designér, 3D animátor nebo třeba dělat speciální efekty do filmu? My taky! Prozkoumej s námi možnosti tvorby videoher v našem SŠ oboru Multimediální tvorba. Naučíme tě modelovat a animovat ve 3D, seznámíš se s prostředním Unreal Engine a vytvoříš hry různých žánrů spolu s dalšími nadšenci, jak jsi ty. A jako bonus se naučíš i to, jak se dělá film a VFX. To vše pod vedením učitelů z praxe!

Přihlášky se podávají každý rok do 30. listopadu

Studijní plán

Obsah a zábava. Tahle slova dnes slýcháme denně. Všichni potřebují zábavný obsah – na sociální sítě, na web či do magazínů. Komunikační agentury, fotografické ateliéry, televizní a filmové štáby, youtubeři a influenceři, ale také třeba divadla se bez dobrých kreativců neobejdou. I proto jsou fotografové, kameramani, střihači a herní nebo 3D designéři stále žádanějšími pracovníky. Proč? To je jednoduché: dobrá fotka nám zůstane v hlavě napořád, video oživí naše vzpomínky, poučí nás nebo vyvolá určitou emoci a 3D animace a hry nám umožní prožít naše sny.

Co z toho všeho vyplývá? Že multimédia jsou hnacím motorem dnešní zábavy. A my ve vzdělávacím programu Multimediální tvorba vychováváme tvůrce, kteří jsou připraveni tento motor rozjet naplno.

Další obory a kurzy