Hledáme kolegy

Snažíme se uchovat naše audio-vizuální kulturní dědictví, a to přehledně na jednom místě. Hry ke kultuře bezesporu patří, stejně tak jako filmy nebo hudba. Proto vytváříme archiv všech vydaných i nevydaných českých a slovenských počítačových her. A v neposlední řadě chceme podporovat vývojářská studia ve své činnosti.

VISIONGAME navazuje na náš první web z roku 2007.

Hledáme kolegy do redakce

Redaktor/Redaktorka

Hledáme jednotlivce, kterého/kterou baví psát a zajímá se o herní průmysl (nejlépe o lokální scénu), nebo sám tvoří v této branži. Někoho, kdo má přehled a je schopen psát v této věci kvalitní a zajímavé články, a nechybí mu/jí nadhled a zapálení. Nabízíme volnost ve výběru témat. Podmínkou je pouze, aby se to týkalo Československé herní scény.

Archivář/Archivářka

Máte rádi když je vše správně a máte smysl pro detail. Chcete spolupracovat na největším herním lokálním archivu? Jste herní nadšenci nebo herní veteráni, kteří si vše pamatují a byly u toho když se historie psala? I pro vás máme místo. Stále přidáváme a doplňujeme herní a vývojářské karty.

Hledáme jednotlivce na externí spolupráci a naoplátku nabízíme odpovídajíci finanční odměnu. Pokud bydlíte náhodou ve Zlíně nabízíme možnost pracovat také v naší kanceláři. Máme všechny dostupné herní zařízení na kterých můžete hry testovat a přímo se tak zúčastnit vývoje celého projektu VISIONGAME.

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete nám ukázky vašich textů a napište nám něco o sobě na e-mail: mydla@visiongame.cz