Krátké zprávy (519)

JetPets Escape

Vyzkoušejte novou českou hru JetPets Escape. Vyzkoušejte novou českou hru JetPets Escape, která vyšla na platformy android a iOS. Hra je ručně kreslená a vašim úkolem je zachránit všechny zvířátka z laboratoře zlého vědce.

JetPets EscapeKALA GamesBroccoli Games · 24.11.2020

Dig & Fly

Česká hra Dig & Fly je nyní dostupná i v CZ lokalizaci. Výborná idle strategie/ Match3 mobilní hra Dig & Fly je nyní dostupná i v CZ lokalizaci. Pokud jste hru doteď nevyzkoušeli, tak nyní je pravá chvíle přidat se k tisícům hráčům po celém světě a pokusit se zachránit planetu zem.

WoodDog GamesDig & Fly · 24.11.2020

Cloud Cutter

Připravovaná česká hra Cloud Cutter je téměř hotová. Připravovaná česká hra Cloud Cutter je téměř hotová. Autoři Just Two již hru jen vylaďují aby byla v perfektním stavu. Datum vydání je stanoven v prvním kvartál roku 2021.

Cloud Cutter · 23.11.2020

Již tento týden proběhne 18. ročník konference o herním vývoji GDS2020. Již tento týden proběhne 18. ročník konference o herním vývoji GDS2020. Letos poprvé se celá akce uskuteční v kompletně online digitální podobě. Na návštěvníky čeká 3D virtuální svět na platformě Confer-O-Matic.

23.11.2020

Pocket Ships

Dnes vyšla mobilní idle strategie Pocket Ships. Gratulujeme! Mimochodem se jedná o hru od lidí, kteří pracovali na Shadowgun, Dead Trigger, Shadowgun Legends ale také Hidden & Dangerous, Mafii, nebo Silent Hill Downpour

Pocket Ships · 20.11.2020

Project: Nitro

Slovenská hra Project: Nitro nedávno vstoupila do předběžného přístupu na steamu. Slovenská hra Project: Nitro nedávno vstoupila do předběžného přístupu na steamu. Hru vytvořil teprve 20 vývojář Alexander Žolnai. Co si myslíte o jeho první hře?

Project: Nitro · 20.11.2020

Galaxy Highways

Připravovaná slovenská hra Galaxy Highways se ukazuje na nových obrázcích ze hry. Připravovaná slovenská hra Galaxy Highways se ukazuje na nových obrázcích ze hry. Jde o 2D top-down twin-stick shooter akční hru. Podívejte se jak dobře hra vypadá.

Galaxy Highways · 20.11.2020

Vectro Blast

Dnes vyšla česká hra Vectro Blast. Dnes vyšla česká hra Vectro Blast od studia Sagittaras Games na steamu. Jedná se o studio z Mostu a jde o jejích první hru. Takže každého koho baví retro arkádové střílečky musí vyzkoušet.

Vectro Blast · 19.11.2020

Česká budovatelská strategie Nebuchadnezzar vyjde v únoru 2021. Připravovaná česká hra Nebuchadnezzar dostala oficiální datum vydání: 17. února 2021. Kdo ještě neobjevil kouzlo Nebuchadnezzar ať se podívá na její profil na našem webu. Tato hra je adept na nejlepší českou hru roku 2021! Těšíme se.

Nebuchadnezzar · 19.11.2020

Otestuje připravovanou českou hru Mini DayZ 2.

Máte možnost otestovat připravovanou českou hru Mini DayZ 2 od Bohemia Interactive Studio na platformě iOS.

Mini DayZ 2 · 19.11.2020

Dig & Fly vstupuje do soft launch. Mobilní hra Dig & Fly se po měsících vylepšování v uzavřené Beta verzi konečně dostává, k širšímu publiku. Nyní si každý může vyzkoušet tento originální mix Idle, strategie a Match3. Hra skvěle vyplní jak třeba chvilky čekání na autobus, tak i delší chvíle nudy. Její výhoda je v tom, že je v ní stále co dělat. Zajímavostí pak je, že se jedná o vedlejší projekt vývojářů, kteří pracovali na sérii Mafia a dalších legendárních CZ a SK hrách. Zde je rozhovor s jedním z nich.

WoodDog GamesDig & Fly · 14.11.2020

American Truck Simulator - Colorado

Dnes vyšlo DLC American Truck Simulator – Colorado. Dnes vyšlo DLC American Truck Simulator – Colorado od českého studia  SCS Software gratulujeme!

American Truck Simulator - Colorado · 12.11.2020

Shopping Run

Vyšla slovenská hra  Shopping Run. Vyšla slovenská hra  Shopping Run od studia RongeGames. Hru si můžete zdarma stáhnout na platformu android. Cíl hry je jasný 😆 naplnit nákupní vozík. Gratulujeme k vydání!

Shopping Run · 7.11.2020

Cubiscape 2

Vyšla česká hra Cubiscape 2 na steamu. Před pár dny vyšla česká hra Cubiscape 2 na steamu. Jedná se o originální logickou hru od autorů Petera Kováče a Roberta Žáčka. Hra je navíc free-to-play takže ji můžete hned vyzkoušet. Gratulujeme!

Cubiscape 2 · 6.11.2020

Dnes vyšla hra YesterMorrow od slovenského studia Bitmap Galaxy. Gratulujeme!.

YesterMorrow · 5.11.2020

Sine the Game

Včera vyšla česká hra Sine the Game od studia Lonely Vertex. Gratulujeme!.

Sine the Game · 5.11.2020

Monolisk

Super zpráva! Monolisk vyjde příští rok na PC..

Monolisk · 5.11.2020

Samorost 2

Samorost 2 dostává k 15. narozeninám velký update. Samorost 2 dostává k 15. narozeninám velký update. Vylepšená verze poprvé vychází na platformách iOS a Android

Samorost 2 · 5.11.2020

WELCOME COLOR TO WORLD

Welcome Color To World má PRE-ALPHA DEMO. V DEMU si můžete odzkoušet malování, sbírání a použití perků, spravovat inventář, opékat si různé dobroty a kooperovat s přáteli v internetovém multiplayeru. Hru můžete také stále podpořit na Startovači.

Welcome Color To WorldLever Man Interactive · 3.11.2020

Mashinky získali další obří update. Ten do hry přidává FPS mód ve kterém můžete volně chodit po herním světě, nastupovat do vozidel, nebo dokonce vyskakovat na střechy domů. Přibili, ale také jednosměrky pro auta a žluté světlo na semaforech.

MashinkyJan Zelený · 31.10.2020

Die by the Blade

Die by the Blade vybrali 100% cílové sumy na Kickstarteru.

Die by the Blade vybrali 100% cílové sumy na Kickstarteru 15 dní před koncem kampaně. Velká gratulace!

Die by the Blade · 29.10.2020

Cyberforge: First Light

V předběžném přístupu vychází slovenská hra Cyberforge: First Light. V předběžném přístupu a zadarmo vychází slovenská hra Cyberforge: First Light od studia Tater Games.

Cyberforge: First Light · 28.10.2020

Herní designéři budou mít obor na FAMU. Už na jaře příštího roku se můžou první studenti hlásit na nově otevřený obor herní design na pražské FAMU. Více v článku na iRozhlas.

28.10.2020

Letošní festival Gamer Pie se přesunuje online

Letošní festival Gamer Pie se přesunuje online. Letošní ročník měl být už čtvrtým v pořadí, ale vzhledem k neustále se měnícím okolnostem, které nikdo není schopen ovlivnit, musí Gamer Pie s pořadovým číslem 4 definitivně přesunout na další rok. Více zde!

6.10.2020

Dnes vyšla česká hra Hadr. Je to atmosférická hra. Hrajete s kouskem látky poletujícím ve větru a vše co zakryjete zmizí. Za hrou stojí skupina Ateliér Duchů.

HadrDominik KonečnýAteliér Duchů · 6.10.2020

Slovenská hra YesterMorrow má datum vydání. Již 5. listopadu si hru budeme moci koupit a zahrát na platformě: Android, iOS, PC, Mac OS. Těšíme se!

YesterMorrowBitmap Galaxy · 29.9.2020

Creaks art book

Creaks bude mít oficiální Art Book. V edici XZONE příští rok vyjde oficiální art book pro hru Creaks. The Art of Creaks můžete nyní pořídit za akční cenu pro předobjednávky. V nabídce je také sběratelská verze.

CreaksAmanita Design · 15.9.2020

Mafia: Definitive Edition

Novou verzi Mafie můžete koupit už o půlnoci. Svou fyzickou kopii Mafia: Definitive Edition můžete získat ve stejný moment jako lidé, kteří si předobjednají digitální verzi. Díky XZONE.CZ si ji můžete vyzvednout na vybraných prodejnách.

Mafia: Definitive EditionHangar 13 · 14.9.2020

Vaporum: Lockdown má datum vydání!. Dříve kvůli pandemii odložené pokračování sci-fi dungeonu Vaporum s podtitulem Lockdown má oficiálně termín vydání a nebudeme na něj čekat dlouho. Hra vychází už 15. září. Přidat si hru do seznamu přání na Steamu můžete zde. Lockdown slouží jako prequel původní hry.

Vaporum: LockdownFatbot Games · 1.9.2020

česká hra roku 2020

Česká hra roku se bude konat 25. září v divadle Image. Náhradní termín pro událost Česká hra roku je nově stanoven na 25. září 2020 v divadle Image.

27.8.2020