Krátké zprávy (467)

Creaks má skoro termín vydání. Očekávaná hra od studia Amanita Design má přibližný termín vydání. Bude to už v průběhu tohoto měsíce. S tím přichází i nový trailer a oznámení, že se hra zapojila do projektu PlayStation Indies

CreaksAmanita Design · 3.7.2020

Marek Vašut se vrací v remaku Mafie. V připravovaném remaku první Mafie s názvem Mafia: Definitive Edition bude opět český dabing. Celý se musí udělat znovu, protože hra výrazně mění některé pasáže a tak ten původní použít nelze. Každopádně pamětníky snad potěší návrat několika hlavních dabérů v čele s Markem Vašutem.

Mafia: Definitive EditionHangar 13 · 3.7.2020

Herní aplikace Gamee prodána za více než 130 mil.. Web CzechCrunch informoval, že vývojáři stojící za herní sociální sítí Gamee v čele s Boženou Řežáb prodali společnost hongkongské videoherní firmě Animoca Brands. Více zde.

GAMEE - Play 100 free gamesGamee Mobile · 2.7.2020

Ur Game: The Game of Ancient Gods

Nová slovenská hra Ur Game: The Game of Ancient Gods. Vyzkoušejte novou slovenskou hru Ur Game: The Game of Ancient Gods, která vyšla na steamu od týmu Bartoš Studio.

Ur Game: The Game of Ancient GodsBartoš Studio · 23.6.2020

Drive 4 Survive

Drive 4 Survive má demo. Česká hra Drive 4 Survive má na steamu demo hry.

Drive 4 Survive · 19.6.2020

Warhorse Studios děkuje fanouškům za 3 miliony prodaných kopií

Warhorse Studios děkuje fanouškům za 3 miliony prodaných kopií. Warhorse Studios děkuje fanouškům za 3 miliony prodaných kopií Kingdom Come: Deliverance. A ukazuje nové logo.

Kingdom Come: DeliveranceWarhorse Studios · 19.6.2020

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance zdarma na steamu. Ještě dva dny bude české rpg Kingdom Come: Deliverance zdarma na steamu.

Kingdom Come: DeliveranceWarhorse Studios · 19.6.2020

YesterMorrow

YesterMorrow má demo k vyzkoušení. Slovenskou hru YesterMorrow si můžete vyzkoušet v demu, které vyšlo na steamu.

YesterMorrowBitmap Galaxy · 19.6.2020

Krycí Jména s Vlaaďou Chvátilem a CGE – Herní Degustace Online.

15.6.2020

Mafia: Definitive Edition se představuje. První z předpokládané řady příběhových trailerů je venku a i když má jen minutu, zvládl do ní nacpat opravdu mnoho. Každý záběr připomene nějakou z legendárních misí, nebo postav původní hry. Zatím to vypadá, že autoři si dali opravdu práci s převedením této hry na moderní hardware. Očekávání stoupá, ale srpen už je naštěstí blízko.

Mafia: Definitive EditionHangar 13 · 14.6.2020

Rozhovor: Outside the Fox a jejich hra Silicomrades.

SilicomradesOutside the fox · 11.6.2020

Máme v archívu 2500 her

Máme v archívu 2500 her. Dnes velký milník pro VISIONGAME. V archívu máme již 2500 českých a slovenských her.

9.6.2020

Česká hra Drive 4 Survive má první veřejná gameplay. Podívejte se na první veřejný gameplay hry Drive 4 Survive od autora Martina Mastného, který založil studio McMagic Productions.

M3MDrive 4 Survive · 31.5.2020

Herní průmysl pomáhá!. Dnes Asociace českých herních vývojářů oznámila výsledek sbírky Herní průmysl pomáhá! Která byla zřízena na podporu výroby ochranných pomůcek pro zdravotníky v první linii. Nakonec vybraly pěkných 369 345 Kč. Kompletní seznam studií, která se zapojila do boje s pandemií Covid-19 najdete zde.

28.5.2020

Xzone Edice má další přírůstek. Xzone, kteří ve své edici vydávají České hry, které by jinak nejspíš vyšli jen digitálně, oznámili, že letos vydají hned několik titulů. Prvním byl již vydaný Someday You’ll Return. Na ten již v létě naváže nový titul studia Amanita Design s názvem Creaks. Objednávat můžete zde.

Someday You'll ReturnCreaksAmanita Design · 26.5.2020

UFO2Extraterrestrials: Battle for Mercury

UFO2Extraterrestrials: Battle for Mercury odložen na září 2020. Dnes bylo oznámeno, že hra je sice hotová, ale vzhledem k velkému množství chyb se bude opravovat déle. Vydání hry je tedy posunuto na září 2020.

UFO2Extraterrestrials: Battle for MercuryChaos Concept · 24.5.2020

Nová éra Mashinek. Do vláčkové strategie Mashinky dorazila 6. éra. Nový update od dostává hru Jana Zeleného opět o něco blíže k plné verzi.

Mashinky · 23.5.2020

Magfinger Games slaví 10. narozeniny. Dnes je významný den pro Brněnské studio Madfinger Games, které slaví již desáté narozeniny. Nezbývá než jim popřát hodně úspěchů s jejich aktuální peckou Shadowgun War Games a vše nejlepší do další dekády skvělých her.

Shadowgun War GamesMadfinger Games · 15.5.2020

Mafia se vrací ve velkém stylu.. Celá trilogie s kompletně nově udělaným prvním dílem. Trailer bude už 19.5.2020

Mafia: Definitive EditionMafia IIIMafia IIMafia: The City of Lost Heaven · 13.5.2020

Engine Evolution

Vyšla česká závodní hra Engine Evolution od vývojáře Petra Šimůnka. Nesmíme zapomenout, že vyšla česká závodní hra Engine Evolution od vývojáře Petra Šimůnka. Hra je free-to-play a můžete si ji zahrát na platformě Windows, Mac OS X, Linux.

Engine EvolutionPetr Šimůnek · 10.5.2020

Jetman

Vyšla hra Jetman pro android a iOS. Vyzkoušejte novou hru Jetman od vývojáře Aleše Džubera. Hra je pro platformu android a iOS.

JetmanAleš Džubera · 7.5.2020

Someday You'll Return

Vyšla česká adventura Someday You’ll Return. Po pěti letech vyšla česká adventura Someday You’ll Return od týmz CBE Software. Na hře Pracoval Jan Kavan a Lukáš Medek.

Someday You'll ReturnCBE Software · 5.5.2020

Česká hra HROT má nový trailer a profil na steamu. HROT je single-playerová retro FPS zasazená do Československa po jakési pohromě v roce 1986. Ta doba byla strašná a stejně strašná je i tato hra.

HROTSpytihněv · 4.5.2020

Truhla

Česká hra TRUHLA. Znáte českou mobilní hru TRUHLA od vývojáře Tomáše Vařecha? Tato hra vyšla minulý rok pro platformu android.

TruhlaTomáš Vařecha · 2.5.2020

Hero of the Kingdom: The Lost Tales 1

Vyšla slovenská strategie Hero of the Kingdom: The Lost Tales 1. Přicházíš do města, které žije ve strachu před hrozivým drakem. Bojuj s příšerami a najdi dračí doupě!

Hero of the Kingdom: The Lost Tales 1Lonely Troops · 2.5.2020

Catie in Meowmeowland má nový trailer.

Catie in Meowmeowland · 1.5.2020

Gray Zone

Gray Zone vyšla v předběžném přístupu na steamu. Právě vstoupila slovenská hra Gray Zone od studia Eastworks do předběžného přístupu na steamu. Jedná se o unikátní projekt. Protože podobné RTS střílečky s RPG prvky se v poslední době objevují opravdu málo. Ale hlavně Gray Zone vypadá parádně. Týmu blahopřejeme a pouštíme se do hraní.

Gray ZoneEastWorks · 1.5.2020

Nová česká hra Bzzzt je inspirována hrami z 80 let. Podívejte se na nově ohlášenou českou hru od autora Karla Matejky. Hra Bzzzt je inspirována hrami z 80 let a má krásnou pixelovou grafiku. Navíc je už venku i demo. Doporučujeme vyzkoušet!

BzzztKo.dll · 26.4.2020

Project Hospital - Hospital Services

Vyšlo DLC Project Hospital – Hospital Services. DLC by mělo vdechnout nemocnici trochu víc života. Vaši pacienti teď budou moct mít návštěvy a i zaměstnanci nemocnice budou mít více možností jak trávit čas.

Project Hospital - Hospital ServicesOxymoron Games · 26.4.2020

Gray Zone má nový story trailer.

Gray Zone · 17.4.2020