Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2022 (17. května)

Distributor

Bohemia Interactive

Žánr hry

AkčníSimulátor

Platforma

Windows PCXBOX X/S

Typ hry

Předběžný přístup

Multiplayer

Ano - PVP


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Ve hře Arma Reforger, postavené na novém enginu Enfusion, se zapojíš do bojů o nadvládu nad více než 51 km2 nádherné ostrovní krajiny v autentickém prostředí studené války. Součástí hry je i režim Game Master, ve kterém můžeš v reálném čase chystat jedinečné scénáře pro ostatní. Vyprav se zpátky na Everon, válkou zmítaný mikrostát z přelomové hry, kterou to všechno začalo: Arma: Cold War Assault.

Arma Reforger představuje první krok ke hře Arma 4. Je to všestranná, tvůrčí, plně modifikovatelná platforma pro budoucí herní i tvůrčí zážitky a jako taková nabízí náhled na to, co se chystá.

Everon
Vyprav se zpátky na Everon, ostrov o rozloze 51 km², který se nachází na Maldenském souostroví uprostřed Atlantiku. Znovu navštiv známá místa ze hry Operation Flashpoint a kochej se přírodními krásami rozlehlého otevřeného světa – malebnou krajinou plnou borovicových a listnatých lesů, zurčících potoků, rybníků, idylických městeček, majestátních hor, ale i oblázkových pláží a skalnatých pobřeží.

Technická konfigurace
Procesor
Intel Core i5-4460 / AMD FX-4300
Paměť
8 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 12
Pevný disk
15 GB volného místa
Oficiální stránky

reforger.armaplatform.com

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Arma Reforger

Art works (4)

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry