Česká konzolová akce Vigor přináší novou sezónu ve znamení cross-overů. Propojuje světy postapokalyptického Norska a Arma Reforger

Miroslav Žák – 26/09/2022

Vývojáři z největšího českého videoherního studia Bohemia Interactive představují nový update Chronicles: Deliverance – nejnovější kapitolu v sérii free-to-play looter-shooter titulu Vigor. Aktualizace přináší mimo jiné nový consumable Adrenaline Shot, který posílí výkonnost hráčovy postavy, 75úrovňový Battle Pass inspirovaný hrami ze série Arma a novou zbraň – SMG Berry M12! Objevte nově přidané sezónní výzvy, které na vás čekají.

Odhalte další kapitolu Vigor Chronicles

Nová aktualizace představuje ideální příležitost pro Bohemia Interactive nabídnout hráčům crossover mezi svými dvěma tituly Vigor a Arma Reforger, který byl vydán v předběžném přístupu v květnu 2022. Tento crossover přichází v podobě Battle Passu inspirovaného předměty a vybavením z Arma Reforger. Druhá spolupráce v rámci Vigor Chronicles: Deliverance přichází v podobě balíčku s postavami převzatými z další hry Bohemia Interactive DayZ, konkrétně hrdinkou Hannah a legendárním Žlutým králem! Převezměte styl této ikonické dvojice a napište svůj vlastní příběh v Outlands!

Aktualizace Vigor Chronicles: Deliverance přináší také další prohloubení herního lore.

Přesto, že jsme věděli, že s touto aktualizací nebudeme moci představit novou sadu audiokazet – primárního nástroje pro prezentaci příběhů herního světa Vigor – chtěli jsme prostřednictvím traileru vyprávět zcela nový příběh a propojit některé části z předchozích sezón. Tento trailer je o Johnu Andersonovi, vojákovi, který byl zajat na Everonu (ostrov z herního světa původní Arma: Cold World Crisis a novinky Arma Reforger) a převezen do sovětského vězení. Po mnoha útrapách musí podniknout odvážný útěk a najít spojence,“ doplňuje marketingový specialista hry Vigor, Antonis Dimosthenous.

 

Novinky aktualizace Vigor Chronicles: Deliverance

Chronicles: Deliverance Battle Pass (75 levelů)

Inspirovaný sesterskou hrou Arma Reforger od Bohemia Interactive

Nový consumable “Adrenaline Shot”

Poskytne okamžité zvýšení rychlosti a nosnosti postavy

Nová zbraň SMG Berry M12

Armádní samopal vzbudí strach v očích vašich protivníků

Vylepšené budování hráčova úkrytu

Vylepšení poskytují vyšší bonus

Nové sezónní výzvy a speciální odměny

Nová exkluzivní odměna po splnění všech 50 výzev

Vylepšené odměny z Air Drop instancí

Úpravy uživatelského rozhraní s ohledem na nové hráče

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články