Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2001 (22. června)

Distributor

Codemasters

85
Hodnocení
81—100  Univerzální uznání
Flashpoint

 V archívu

Operation Flashpoint: Cold War Crisis (ARMA: Cold War Assault)

Žánr hry

AkčníFPSSimulátor

Platforma

Linuxmac OSWindows PCXbox

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ano -


 3 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Operace Flashpoint přinesla hráčům ve své době nejkomplexnější simuaci válečného konfliktu. Nabídla naprostou svobodu pohybu, velení rozsáhlým formacím a neomezené používání realisticky zpracovaných vozidel. Předvedla to nejlepší z období studené války, pěchotu, automobily, obrněnou techniku, lodě, letadla a vrtulníky. Získala celou řadu prestižních ocenění za realistickou simulaci válečného konfliktu. Neunikla ani pozornosti vojenských odborníků pro jejichž potřeby byla herní technologie upravena, aby s její pomocí mohli skuteční vojáci trénovat bojové operace ve speciální verzi s názvem VBS1 (Virtual Battlefield System 1).

V Současné době se dá hra sehnat na Steamu pod alternativním názvem ARMA: Cold War Assault. Jedná se o nově vydaný balíček obsahující základní hru Operation Flashpoint: Cold War Crisis a datadisk Operation Flashpoint: Resistance. Původní název Operation Flashpoint zůstal majetkem vydavatelské společnosti Codemasters a pozdější hry Operation Flashpoint: Dragon Rising a Operation Flashpoint: Red River již neměli na starosti čeští vývojáři.

Technická konfigurace
Procesor
Intel Pentium II 500 MHz nebo AMD Athlon 600 MHz
Paměť
128MB RAM
Grafická karta
DirectX 8.1 kompatibilní grafická karta s 16MB VRAM
Pevný disk
800MB volného místa

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Operation Flashpoint

Obálky

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry