Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2001 (22. června)

Distributor

Codemasters

85
Hodnocení
81—100  Univerzální uznání
Flashpoint

 V archívu

Žánr hry

AkčníFPSSimulátor

Platforma

Linuxmac OSWindows PCXbox

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ano -


 3 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Operace Flashpoint přinesla hráčům ve své době nejkomplexnější simuaci válečného konfliktu. Nabídla naprostou svobodu pohybu, velení rozsáhlým formacím a neomezené používání realisticky zpracovaných vozidel. Předvedla to nejlepší z období studené války, pěchotu, automobily, obrněnou techniku, lodě, letadla a vrtulníky. Získala celou řadu prestižních ocenění za realistickou simulaci válečného konfliktu. Neunikla ani pozornosti vojenských odborníků pro jejichž potřeby byla herní technologie upravena, aby s její pomocí mohli skuteční vojáci trénovat bojové operace ve speciální verzi s názvem VBS1 (Virtual Battlefield System 1).

V Současné době se dá hra sehnat na Steamu pod alternativním názvem ARMA: Cold War Assault. Jedná se o nově vydaný balíček obsahující základní hru Operation Flashpoint: Cold War Crisis a datadisk Operation Flashpoint: Resistance. Původní název Operation Flashpoint zůstal majetkem vydavatelské společnosti Codemasters a pozdější hry Operation Flashpoint: Dragon Rising a Operation Flashpoint: Red River již neměli na starosti čeští vývojáři.

Logo hry

Operation Flashpoint

Obálky

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry