Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2022 (4. října)

Vývojář

KUBI Games

Distributor

KUBI Games

1428: Shadows over Silesia

 V archívu

Žánr hry

AkčníDobrodružnáNezávisléRPG

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Shadows over Silesia je temná akční adventura s fantasy prvky zasazená do reálné středověké Evropy. Na pozadí skutečných historických událostí na tebe čekají především nelehké hádanky a náročné souboje, ale také stealth pasáže a důležitá rozhodnutí. Narazíš na posedlé uctívače ďábla, sexuální démony, pekelné bestie, ale také bytosti známé z evropské mytologie.

Temný fantasy příběh

Evropou zmítají náboženské bouře a nejeden kazatel předpovídá blížící se konec světa. Píše se rok 1428, a právě začíná husitské tažení do Slezska. Kacíři se zdají být pro zemi bez krále tím největším nebezpečím. Opravdové zlo ovšem číhá někde úplně jinde a nemá v plánu vést náboženské disputace.

Hra je lineární a odehrává se v průběhu celého husitského tažení. Čeká tě třináct kapitol, které mohou dohromady zabrat něco kolem třiceti hodin čistého času. Vše prožiješ z pohledu dvou hlavních postav, mrzutého husitského hejtmana Hynka, který nejde pro nadávku daleko a s ničím se moc nepáře a johanitského rytíře Lothara, muže dobrého vzdělání a mravů, co se po boku svých bratrů postaví do první linie Slezské obrany. Každý má své vlastní motivace a názory na svět kolem sebe, jinou výbavu a schopnosti. Jejich osudy se brzy propletou. Střetnou se se zbraní v ruce, nebo uzavřou křehké spojenectví, aby se bok po boku postavili mnohem horšímu nepříteli?

Izometrická grafika

Grafika hry je inspirovaná klasikami RPG žánru. Je izometrická, stylizovaná a trošku pohádková. Děj se často odehrává v podzemí, během deště, nebo v noci, což umocňuje temnou atmosféru a důraz kladený především na kontrast světla a stínu.

Technická konfigurace
Procesor
Intel i3-3220
Paměť
1 GB RAM
Grafická karta
Nvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870
Pevný disk
2 GB volného místa
Oficiální stránky

shadows1428.com

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

1428: Shadows over Silesia

Články(10)

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry