České free-to-play hry vydané v roce 2021

Miroslav Žák – 17/02/2022

Přinášíme seznam 32 českých free-to-play her vydaných v roce 2021. Pokud znáte hru, která není v seznamu prosím napište.

LEDEN

Summoner Storm: Wizard KingdomsNOXGAMES

Jediným cílem je pád nepřátel a jejich šéfů! Jak můžeš začít Vyberte si nejlepšího šíleného hrdinu, budujte svou dokonalou armádu a užívejte si epické souboje soubojů.

ÚNOR

Merge Airplane 2NOXGAMES

Stáhněte si slučovací hru a vaše létající dobrodružství po letišti a po celém světě může začít. Hra je stejná: kupte, sloučte jet společně a spravujte továrnu magnátů. Vydělávejte peníze, i když jste pasivní, offline.

Pengubl‪o‬MMXIX

Pomozte tučňákovi vyhnout se padajícím barevným blokům.

BŘEZEN

Merge SharkNOXGAMES

Šílená žraločí evoluce je tady! Stáhni si a užívej si mnoho zábavných kreslených žraloků v idle clicker tycoon. Sesbírej všechny: dítě, piráta, jednorožce, draka a mnoho dalších kostýmů žraloka.

Vykládací kartyBrus Games

Vykládací karty vám napoví, co můžete očekávat v lásce, práci, vztazích, rodině. Splní se Vaše sny? Naplní se Vaše ambice? Co Vás brzdí a brání Vám zažít to pravé štěstí? Je to jen na Vás – zamyslete se nad svou otázkou a dostanete na ni odpověď.

Lawn Mowing SimulatorBrus Games

Sekejte trávu sekačkou na trávu, kupte si lepší vybavení, zautomatizujte svůj nečinný příjem.

Sushi Bar Tower DefenseKoopa Studio

Sushi Bar Tower Defense je strategická hra, kde budete muset naplánovat vaši obranu a zastavit tak nepřítele. Nebudete však střílet po vojácích a tancích, které se snaží dobýt vaši vojenskou základnu. Pojali jsme tento koncept trochu jinak, a rozhodli se vnést do něj trošku originality. Místo své základny tedy budete bránit kočku. A kdo že je nepřítel? Jak se dozvíte hned v úvodu hry, jsou to lahodné sushi, kterých když se kočka přejí, je jí pak tuze zle. A to přece nechcete. K tomu, abyste katastrofě zabránili budete mít k dispozici tým myšek, které budou střílet po sushi oříšky a tak je ničit. A pak že přátelství mezi kočkou a myší nemůže fungovat.

GurokuMMXIX

Logická hra, ve které hráč posouvá barevné čtverce tak, aby je umístil na kroužky stejných barev – pravidla jejich pohybu ho nutí přemýšlet několik tahů dopředu.

DUBEN

Merge Fluffy AnimalsNOXGAMES

Milujete roztomilá zvířata? Merge Fluffy Animals je slučovací hra pro děti, dospělé a všechny milovníky zvířat. Hra je jednoduchá a odpočinková – slučujte zvířátka a vyhrajte! Můžete si vytvořit vlastní sbírku roztomilých chlupatých zvířátek. Nezapomeňte se starat o svá malá zvířátka s velkýma očima a roztomilými obličeji.

Merge Cute Animals 2NOXGAMES

Vítejte ve světě domácích mazlíčků 2. Merge Cute Animal 2 je hra plná malých fluffy animals. Nejdříve musíte vylíhnout vajíčka a počkat na fluffy překvapení. Poté se staráte o zvířátka a sloučením stejných získáte nová roztomilá zvířátka. Vaše zvířátka vydělávají peníze a po nějaké době si můžete koupit nová v obchodě se zvířátky.

Monsters & Cherries: ArcadeMMXIX

Sbírejte body a třešně, abyste unikli z různých bludišť plných příšer.

Slovní duelHidden Chicken Entertainment

Vyzvi náhodného oponenta nebo rovnou kamaráda, a utkejte se v zápase na čas! Kolik slovíček zvládneš vymyslet na určité písmeno v čase 60 sekund?

KVĚTEN

Space Escape ObstaclesKarel Junek

Pokořte všechny úrovně/světy a otestuje vaše limity NÁROČNÁ, NEODPOUŠTÍ, TĚŽKÁ: TO JE SPACE ESCAPE OBSTACLES Vyberte si z nabídky oblíbený skin. Vyhněte se překážkám a pokořte všechny úrovně/světy. Dokážete to? Otestuje vaše schopnosti!

Lišák FoxAlbisoft

Více než 350 anglických slovíček, 500 vět a základní gramatika s pomocí veselých obrázků, zábavných úloh a tří miniher. Pomozte lišákovi Foxovi podniknout cestu kolem světa. Skládejte puzzle s obrázky slovíček, poslouchejte a trénujte správnou výslovnost, získávejte XP body, nakupujte za vydělané herní peníze extra výbavu a vyhrajte Ligu! Aplikace je zdarma na zkoušku a funguje plně offline.

ČERVEN

Merge Animals ZooNOXGAMES

Merge Zoo je další spojovací roztomilá zvířecí hra. Můžeš si užít divoká zvířata. Myslíš si, že pes, kočky a drak jsou nudní? Zde je zebra, hroch, slon, panda a mnoho dalších exotických zvířat. Svět divokého safari na tebe už čeká.

Mini DayZ 2Bohemia Interactive Studio

Pokračování Mini DayZ nabídne nové funkce jako například podporu multiplayeru. Vývojáři tentokrát využijí engine Unity. Svět zamořil smrtící virus. Zvířata propadají šílenství. Lidé šílí ještě víc. Civilizace se zhroutila a nastal konec světa. Lidstvu můžeš pomoct jedině ty.

ČERVENEC

Wild West HeroNOXGAMES

Přežijte výzvy dobrodružného světa Divokého západu a staňte se hrdinou! Zůstaňte na správné straně hranice spravedlnosti – hranice práva – a staňte se živoucí legendou. Nebo jsi darebák s vášní pro loupeže a zločiny? Je tvým druhým jménem nájemný vrah? Vyber si, zda chceš být strážcem zákona, nebo psancem. Zabij, nebo budeš zabit! Není jiná možnost – staňte se posledním přeživším ve Westlandu. Objevte tajemství starého západu – střílejte vlny nepřátel a zvyšujte úroveň díky neomezenému počtu vylepšení, která vám pomohou přežít! Dávejte si pozor na záda – nepřátelé jsou živé mrtvoly! Hledejte silnější zbraně, pistole, revolvery a pušky – to je cesta, jak v této střílečce přežít.

Superhero StickmanNOXGAMES

Hrajte jako superhrdina Stickman a bojujte proti temným příšerám a chraňte světy! Podaří se vám jako hrdinovi Stickmanovi porazit všechny přicházející vlny zla?

Superhrdina Sickman vám nabízí všechny oblíbené věci v jedné hře – hit and run survival autofire game a stickman archer hero! Nasbírejte úžasné dovednosti a bojujte o život a nezapomeňte, že jakmile zemřete, jedinou možností je začít znovu od začátku!

PixelwoodsBeresnev Games

Barevné pixelové obrázky, renovujte starý park Pixelwoods a staňte se skutečným rangerem! Aspirující umělec Ellie hledala letní práci a našla ji v národním parku Pixelwoods: nyní je z ní skutečná rangerka a čekají ji skutečná dobrodružství! Léto bude opravdu horké a rušné: Ellie musí renovovat svůj nový dům, setkat se se svými výstředními sousedy, zkrotit roztomilá lesní zvířata a dokonce se naučit mluvit jejich jazykem, a co je nejdůležitější – malovat stovky jedinečných pixelů! Přidejte se k Ellie a pomozte jí stát se špičkovým umělcem a přeměňte Pixelwoods na špičkový národní park!

Idle Farming TycoonTitan Arrow Games

Hrajte jako superhrdina Stickman a bojujte proti temným příšerám a chraňte světy! Podaří se vám jako hrdinovi Stickmanovi porazit všechny přicházející vlny zla?

Superhrdina Sickman vám nabízí všechny oblíbené věci v jedné hře – hit and run survival autofire game a stickman archer hero! Nasbírejte úžasné dovednosti a bojujte o život a nezapomeňte, že jakmile zemřete, jedinou možností je začít znovu od začátku!

Scratch LordsNotre Game

Hra je velmi inovativní, vizuálně propracovaná (viz přiložené obrázky) a zaměřená na zkušenější hráče. Jedná se o sběratelskou karetní hru, ve které se svými hrdiny podstupujete krátké taktické duely s živými soupeři (PvP) nebo zlými Bossy (Ai). Tvorba herního balíčku je rychlá – vyzbrojíte hrdinu až 5 zbraněmi a jdete do bitvy s protivníkem. Kombinací jak vyzbrojit je bezpočet.

SRPEN

Assassin HeroNOXGAMES

Rádi hrajete za zabijáckého ninju a bojujete proti zlým příšerám z různých světů? Assassin Hero je napínavá rychlá akční adventura podobná lukostřelbě, která prověří tvé schopnosti zabijáka. Staňte se dokonalým zabijákem a lovte své nepřátele jednoho po druhém. Vaším konečným cílem je osvobodit všechny světy od zlých sil a smrtících bossů. Mnozí to zkusili a neuspěli, budete to vy, kdo přežije a stane se skutečným hrdinou zabijákem? Střílejte na cíle a staňte se legendou!

Cookie HeroNOXGAMES

Čerstvě vytažený z trouby se jako perníkový hrdina pustíš do kouzelného dobrodružství, ve kterém budeš muset běžet jako o život a zároveň zabíjet nepřátele a bossy, abys zachránil cukrové království dřív, než se rozpadne. Popadni svou cukrovou hůl a bojuj ve sladkém dobrodružném fantasy RPG, abys porazil všechny příšery, zloděje a pojídače cukrovinek.

Agent HeroNOXGAMES

Akce v této rychlé střílečce připomínající lukostřelbu, která vás vtáhne přímo do světa nepřetržitého střílení a uhýbání, nebere konce. Veďte stylového hrdinu agenta světem plným gangsterů a nepřátel a běhejte a střílejte si cestu k jednomu vítězství za druhým.

Castle BuilderBrus Games

Začněte jako nový pán bez zlata nebo zdrojů – a propracujte se až k obrovskému hradu, silným hradbám, dílnám a dolech produkujícím zdroje. Poté sestavte armádu a začněte rozšiřovat své území.

SpeedpunkAppVator Interactive

Vítejte v budoucnosti! Ve světě, kde létají auta. Speedpunk je bezplatná cyberpunková závodní hra. Vyberte si létající auto a porazte ostatní hráče!

ZÁŘÍ

Merge Tanks 2NOXGAMES

Seznamte se s nejvíce návykovou hrou Merge Tanks 2! Prozkoumejte svět karikatur o tancích! Můžete se dostat k nejvýraznějšímu tanku Gerand a kv-44? Objevte všechna bojová vozidla a staňte se nejlepším generálem ve válečné zóně. Všichni milovníci armády jsou vítáni. Vytvořte a hrajte hned!

EmotiBallsMMXIX

Přesuňte smajlíky tak, aby byly tři stejné barvy vedle sebe – poté zmizí, aby uvolnily místo svým přátelům.

Apocalypse HeroesOld Oak Den

Hrdino, bojovníku, svět tě potřebuje! Země je ohrožena děsivým paranormálním terorem. Dávno mrtvý ožívají, stroje se obrací proti lidem a vše živé pohlcují záhadné mutace. Připoj se k naší tajné organizaci a bojuj proti zlu. Pomoz nám odvrátit paniku a následnou apokalypsu! Čas se krátí. Přidej se k nám! Plukovník Trauman, podepsán vlastní rukou Paranormal Terror Special Forces (P.T.S.F.)

ŘÍJEN

Museum MagnateThree Dragons

Vytvořte si vlastní muzeum. Najděte vzácné artefakty, které na návštěvníky zapůsobí.

LISTOPAD

PROSINEC

Merge ApocalypseNOXGAMES

Chcete vědět, jak to vypadá v pouštní dystopii? Vstupte do postapokalyptického světa zuřivých aut upravených tak, aby přežila tuto šílenou pustinu. Začněte si budovat vlastní arzenál aut a staňte se skutečným bojovníkem na cestách. Fury road čeká právě na tebe!

OxilaxZxRetroSoft

Klasická desková hra s jednoduchými pravidly na bázi genetických algoritmů, umožňuje nepředstavitelné množství kombinací a strategií. K dispozici jsou různé úrovně obtížnosti. V každém momentě lze pozici náhodně rozmíchat a získat tak originální postavení na ploše.

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články