Stav hry

Ve vývojicz

Datum vydání

2019 (20. března)

Vývojář

Old Oak Den

Distributor

Old Oak Den

Žánr hry

Akční

Platforma

Android

Typ hry

Předběžný přístup

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Hrdino, bojovníku, svět tě potřebuje! Země je ohrožena děsivým paranormálním terorem. Dávno mrtvý ožívají, stroje se obrací proti lidem a vše živé pohlcují záhadné mutace. Připoj se k naší tajné organizaci a bojuj proti zlu. Pomoz nám odvrátit paniku a následnou apokalypsu! Čas se krátí. Přidej se k nám! Plukovník Trauman, podepsán vlastní rukou Paranormal Terror Special Forces (P.T.S.F.)

Polní manuál P.T.S.F.:

TÝM
Jednoduchým, ale velmi účiným způsobem ovládáš dva hrdiny, kteří se navzájem kryjí a pomáhají si navzájem pomocí svých zbraní, zkušeností a dovedností. Každého hrdinu můžeš vylepšovat a navíc jej vybavovat v každé misi buffy, které znásobí jeho sílu a schopnosti.

TAKTIKA A SCHOPNOSTI
Hrdiny můžeš takticky rozestavět podobně jako ve hrách Tower Defense a kosit zástupy nepřátel. Někdy ale musíš zapojit svůj důvtip a nepřátele přechytračit, protože bojiště jsou plné nástrah a překvapení. Každý hrdina má navíc svou speciální aktivní a pasivní schopnost. Tyto schopnosti mohou zvrátit téměř prohranou bitvu. Záleží jen na tobě, jak efektivně je dokážeš využívat.

ZBRANĚ
Každý hrdina má k dispozici vlastní oblíbenou zbraň, kterou je možné vylepšovat. To ale není vše. Každý hrdina může odemknout unikátní a výkonnější zbraň a tu dále vylepšovat.
U zbraní lze zkoumat a vylepšovat mnoho hodnot. Například rozptyl, způsobené poškození, křivku efektivity a mnoho dalšího.

MISE A ÚKOLY
Budeš intenzivně bojovat v mnoha lokacích po celém světě. Můžeš si ale vybrat podle svého gusta, jestli máš čas a chuť absolvovat lehké, normální nebo těžké mise. Podle obtížnosti budeš odměněn medailemi, které ti zaručí růst prestiže organizace. Procedurální generování misí zase zaručuje nekonečné množství bitevních polí.

ZÁKLADNA A PRESTIŽ
Tajná základna organizace obsahuje vše potřebné pro vedení tajného boje s paranormálním terorem. Je důležité bojové akce tajit, aby nedošlo k celosvětové panice a mnohem rychlejší zkáze světa. Na základně můžeš skládat svůj tým, zkoumat neznámé entity, plánovat mise a mnoho dalšího. Můžeš zde ale hlavně sledovat svůj postup hrou a kontrolovat získanou prestiž. Díky prestiži totiž budeš odemykat spoustu dalšího obsahu a bonusů ve hře.

PŘÍŠERY A ŠÉFOVÉ
V misích na tebe čekají různorodí nepřátele. Zombie, vesmírní vetřelci, zmutovaní tvorové ale i bojové stroje a roboti – tihle všichni ohrožují náš svět. Dávej ale pozor! Epičtí bossové číhají na příležitost zmařit tvoje plány. Čekají tě nervy drásající boje s bossy. Znič je a získej z nich vzácné zdroje a bonusy. Zkoumej je a výsledky výzkumů využij v boji proti nim.

VÝZKUM
Zneškodnění nepřátelé jsou transportováni na základnu a zde jsou podrobeni výzkumu.
Cílem výzkumu je efektivnější boj proti nepříteli a zisk bonusů a zdrojů z poražených nepřátel. Výzkum zabere čas, ale lze jej také uspíšit. Během chvíle tak můžeš získat cenné informace a převahu pro tvůj další boj.

TROFEJE A ÚSPĚCHY
Jakmile jsou nepřátelské entity řádně prozkoumány, mohou být jejich trofeje rozprodány. To je další zdroj nemalých příjmů pro naši organizaci. Zároveň jsou zkoumáním nepřátel odemykány úspěchy. Úspěchů k odemykání na tebe čeká ale mnohem víc.

Hrozba apokalypsy se právě probouzí! Přidej se k nám dokud je čas. Prosakují zprávy o dalších lokacích, hrdinech ale i nepřátelích! Záleží jen na tobě, jak se celý svět vypořádá s přicházející hrozbou!

Odvrať apokalypsu, bojuj!

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Apocalypse Heroes

Art works (4)

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry