Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2021 (24. září)

Vývojář

Old Oak Den

Distributor

Old Oak Den

Žánr hry

Akční

Platforma

Android

Typ hry

Free to play

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Hrdino, bojovníku, svět tě potřebuje! Země je ohrožena děsivým paranormálním terorem. Dávno mrtvý ožívají, stroje se obrací proti lidem a vše živé pohlcují záhadné mutace. Připoj se k naší tajné organizaci a bojuj proti zlu. Pomoz nám odvrátit paniku a následnou apokalypsu! Čas se krátí. Přidej se k nám! Plukovník Trauman, podepsán vlastní rukou Paranormal Terror Special Forces (P.T.S.F.)

Polní manuál P.T.S.F.:

TÝM
Jednoduchým, ale velmi účiným způsobem ovládáš dva hrdiny, kteří se navzájem kryjí a pomáhají si navzájem pomocí svých zbraní, zkušeností a dovedností. Každého hrdinu můžeš vylepšovat a navíc jej vybavovat v každé misi buffy, které znásobí jeho sílu a schopnosti.

TAKTIKA A SCHOPNOSTI
Hrdiny můžeš takticky rozestavět podobně jako ve hrách Tower Defense a kosit zástupy nepřátel. Někdy ale musíš zapojit svůj důvtip a nepřátele přechytračit, protože bojiště jsou plné nástrah a překvapení. Každý hrdina má navíc svou speciální aktivní a pasivní schopnost. Tyto schopnosti mohou zvrátit téměř prohranou bitvu. Záleží jen na tobě, jak efektivně je dokážeš využívat.

ZBRANĚ
Každý hrdina má k dispozici vlastní oblíbenou zbraň, kterou je možné vylepšovat. To ale není vše. Každý hrdina může odemknout unikátní a výkonnější zbraň a tu dále vylepšovat.
U zbraní lze zkoumat a vylepšovat mnoho hodnot. Například rozptyl, způsobené poškození, křivku efektivity a mnoho dalšího.

MISE A ÚKOLY
Budeš intenzivně bojovat v mnoha lokacích po celém světě. Můžeš si ale vybrat podle svého gusta, jestli máš čas a chuť absolvovat lehké, normální nebo těžké mise. Podle obtížnosti budeš odměněn medailemi, které ti zaručí růst prestiže organizace. Procedurální generování misí zase zaručuje nekonečné množství bitevních polí.

ZÁKLADNA A PRESTIŽ
Tajná základna organizace obsahuje vše potřebné pro vedení tajného boje s paranormálním terorem. Je důležité bojové akce tajit, aby nedošlo k celosvětové panice a mnohem rychlejší zkáze světa. Na základně můžeš skládat svůj tým, zkoumat neznámé entity, plánovat mise a mnoho dalšího. Můžeš zde ale hlavně sledovat svůj postup hrou a kontrolovat získanou prestiž. Díky prestiži totiž budeš odemykat spoustu dalšího obsahu a bonusů ve hře.

PŘÍŠERY A ŠÉFOVÉ
V misích na tebe čekají různorodí nepřátele. Zombie, vesmírní vetřelci, zmutovaní tvorové ale i bojové stroje a roboti – tihle všichni ohrožují náš svět. Dávej ale pozor! Epičtí bossové číhají na příležitost zmařit tvoje plány. Čekají tě nervy drásající boje s bossy. Znič je a získej z nich vzácné zdroje a bonusy. Zkoumej je a výsledky výzkumů využij v boji proti nim.

VÝZKUM
Zneškodnění nepřátelé jsou transportováni na základnu a zde jsou podrobeni výzkumu.
Cílem výzkumu je efektivnější boj proti nepříteli a zisk bonusů a zdrojů z poražených nepřátel. Výzkum zabere čas, ale lze jej také uspíšit. Během chvíle tak můžeš získat cenné informace a převahu pro tvůj další boj.

TROFEJE A ÚSPĚCHY
Jakmile jsou nepřátelské entity řádně prozkoumány, mohou být jejich trofeje rozprodány. To je další zdroj nemalých příjmů pro naši organizaci. Zároveň jsou zkoumáním nepřátel odemykány úspěchy. Úspěchů k odemykání na tebe čeká ale mnohem víc.

Hrozba apokalypsy se právě probouzí! Přidej se k nám dokud je čas. Prosakují zprávy o dalších lokacích, hrdinech ale i nepřátelích! Záleží jen na tobě, jak se celý svět vypořádá s přicházející hrozbou!

Odvrať apokalypsu, bojuj!

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Apocalypse Heroes

Art works (4)