Vývojářské studio
Old Oak Den
Vydáno
24. září 2021
Distributor
Old Oak Den
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne

Popis hry

Hrdino, bojovníku, svět tě potřebuje! Země je ohrožena děsivým paranormálním terorem. Dávno mrtvý ožívají, stroje se obrací proti lidem a vše živé pohlcují záhadné mutace. Připoj se k naší tajné organizaci a bojuj proti zlu. Pomoz nám odvrátit paniku a následnou apokalypsu! Čas se krátí. Přidej se k nám! Plukovník Trauman, podepsán vlastní rukou Paranormal Terror Special Forces (P.T.S.F.)

Polní manuál P.T.S.F.:

TÝM
Jednoduchým, ale velmi účiným způsobem ovládáš dva hrdiny, kteří se navzájem kryjí a pomáhají si navzájem pomocí svých zbraní, zkušeností a dovedností. Každého hrdinu můžeš vylepšovat a navíc jej vybavovat v každé misi buffy, které znásobí jeho sílu a schopnosti.

TAKTIKA A SCHOPNOSTI
Hrdiny můžeš takticky rozestavět podobně jako ve hrách Tower Defense a kosit zástupy nepřátel. Někdy ale musíš zapojit svůj důvtip a nepřátele přechytračit, protože bojiště jsou plné nástrah a překvapení. Každý hrdina má navíc svou speciální aktivní a pasivní schopnost. Tyto schopnosti mohou zvrátit téměř prohranou bitvu. Záleží jen na tobě, jak efektivně je dokážeš využívat.

ZBRANĚ
Každý hrdina má k dispozici vlastní oblíbenou zbraň, kterou je možné vylepšovat. To ale není vše. Každý hrdina může odemknout unikátní a výkonnější zbraň a tu dále vylepšovat.
U zbraní lze zkoumat a vylepšovat mnoho hodnot. Například rozptyl, způsobené poškození, křivku efektivity a mnoho dalšího.

MISE A ÚKOLY
Budeš intenzivně bojovat v mnoha lokacích po celém světě. Můžeš si ale vybrat podle svého gusta, jestli máš čas a chuť absolvovat lehké, normální nebo těžké mise. Podle obtížnosti budeš odměněn medailemi, které ti zaručí růst prestiže organizace. Procedurální generování misí zase zaručuje nekonečné množství bitevních polí.

ZÁKLADNA A PRESTIŽ
Tajná základna organizace obsahuje vše potřebné pro vedení tajného boje s paranormálním terorem. Je důležité bojové akce tajit, aby nedošlo k celosvětové panice a mnohem rychlejší zkáze světa. Na základně můžeš skládat svůj tým, zkoumat neznámé entity, plánovat mise a mnoho dalšího. Můžeš zde ale hlavně sledovat svůj postup hrou a kontrolovat získanou prestiž. Díky prestiži totiž budeš odemykat spoustu dalšího obsahu a bonusů ve hře.

PŘÍŠERY A ŠÉFOVÉ
V misích na tebe čekají různorodí nepřátele. Zombie, vesmírní vetřelci, zmutovaní tvorové ale i bojové stroje a roboti – tihle všichni ohrožují náš svět. Dávej ale pozor! Epičtí bossové číhají na příležitost zmařit tvoje plány. Čekají tě nervy drásající boje s bossy. Znič je a získej z nich vzácné zdroje a bonusy. Zkoumej je a výsledky výzkumů využij v boji proti nim.

VÝZKUM
Zneškodnění nepřátelé jsou transportováni na základnu a zde jsou podrobeni výzkumu.
Cílem výzkumu je efektivnější boj proti nepříteli a zisk bonusů a zdrojů z poražených nepřátel. Výzkum zabere čas, ale lze jej také uspíšit. Během chvíle tak můžeš získat cenné informace a převahu pro tvůj další boj.

TROFEJE A ÚSPĚCHY
Jakmile jsou nepřátelské entity řádně prozkoumány, mohou být jejich trofeje rozprodány. To je další zdroj nemalých příjmů pro naši organizaci. Zároveň jsou zkoumáním nepřátel odemykány úspěchy. Úspěchů k odemykání na tebe čeká ale mnohem víc.

Hrozba apokalypsy se právě probouzí! Přidej se k nám dokud je čas. Prosakují zprávy o dalších lokacích, hrdinech ale i nepřátelích! Záleží jen na tobě, jak se celý svět vypořádá s přicházející hrozbou!

Odvrať apokalypsu, bojuj!

Krátké zprávy

Jak vznikají postavy pro Apocalypse Heroes?

Na to se můžete podívat ve videu, kde Pavel Širůček z Old...

Na to se můžete podívat ve videu, kde Pavel Širůček z Old...

Apocalypse Heroes
Old Oak Den

Michael Petr – 03/12/2020

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.