Vývojářské studio
Notre Game
Vydáno
29. července 2021
Distributor
Notre Game
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne

Popis hry

Hra je velmi inovativní, vizuálně propracovaná (viz přiložené obrázky) a zaměřená na zkušenější hráče. Jedná se o sběratelskou karetní hru, ve které se svými hrdiny podstupujete krátké taktické duely s živými soupeři (PvP) nebo zlými Bossy (Ai). Tvorba herního balíčku je rychlá – vyzbrojíte hrdinu až 5 zbraněmi a jdete do bitvy s protivníkem. Kombinací jak vyzbrojit je bezpočet.

Jednou z nejzásadnějších inovací je, že každý hrdina je zcela unikátní a to nejen jménem, ale i svým vzhledem a odpovídajícím 3D modelem v kombinaci se svými staty. Nikdo nebude mít stejné hrdiny, některé assety (vizuální prvky) a jejich kombinace jsou však vzácnější než jiné. Když budete na svém telefonu stírat kartu z hrdiny a tak jej osvobozovat z prokletí, můžete se těšit, kdo přijde – bude to černoch s afrem na hlavě nebo třeba huběňour s plnovousem…

Stejně tak každá edice hrdinů i zbraní je definitivně limitovaná. Je předem známo kolik hrdinů a jakých zbraní se v edici nachází (informace bude veřejná a jako NFT uložena v blockchainu) a stejně tak rozložení vzácností. Když se edice vyprodá, již nikdy se nebude opakovat a dogenerovávat. Což platí i pro zbraně! Stejný meč, luk nebo sekeru už prostě později nikdy neseženete a budete si ji případně muset koupit od jiných hráčů na Scratch Lords Bazaaru, což je tržiště, kde budou moci hráči obchodovat se svými kartami. Chystáme i featuru, aby si hráči mohli vytvořit z karet NFT a obchodovat karty na NFT marketu.

Karty hrdinů a zbraní je navíc možno vylepšovat hraním a tak ještě zvyšovat jejich potenciální hodnotu pro prodej. Hrdinové získávají zkušenosti a učí se kouzla. Vždy pro ně vybíráte z dvojice kouzel a tím ještě prohlubujete jejich unikátní charakter.

S hrdiny je možno hrát množství lig. Některé ligy mají 6 stupňů a vy tak můžete postoupit z ligy pro zelenáče až do diamantové. Zajímavostí je liga Top 12, ve které stačí odehrát jen 12 zápasů za 4 dny, což je skvělé pro lidi, kteří na hraní nemají tolik času. Dále je možné porážet zlé Bosse a to jak společně s kamarády nebo samostatně v rámci “dungeonu”. V neposlední řadě můžete vyzvat na souboj i konkrétního kamaráda a dát si bitvu face to face.

Herní systém je v oblasti “karetních sběratelských her” zcela nový. Karty hrdinů reprezentují animované 3D modely, bitvu vidíte z vlastního pohledu a užíváte si rány do soupeře. Z hlediska taktiky je důležité jak pracujete s rizikem, pravděpodobností, svými zdroji a kdy kterou ze svých zbraní využijete.

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.