Vývojářské studio
Notre Game
Vydáno
29. července 2021
Distributor
Notre Game
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine

Popis hry

Hra je velmi inovativní, vizuálně propracovaná (viz přiložené obrázky) a zaměřená na zkušenější hráče. Jedná se o sběratelskou karetní hru, ve které se svými hrdiny podstupujete krátké taktické duely s živými soupeři (PvP) nebo zlými Bossy (Ai). Tvorba herního balíčku je rychlá – vyzbrojíte hrdinu až 5 zbraněmi a jdete do bitvy s protivníkem. Kombinací jak vyzbrojit je bezpočet.

Jednou z nejzásadnějších inovací je, že každý hrdina je zcela unikátní a to nejen jménem, ale i svým vzhledem a odpovídajícím 3D modelem v kombinaci se svými staty. Nikdo nebude mít stejné hrdiny, některé assety (vizuální prvky) a jejich kombinace jsou však vzácnější než jiné. Když budete na svém telefonu stírat kartu z hrdiny a tak jej osvobozovat z prokletí, můžete se těšit, kdo přijde – bude to černoch s afrem na hlavě nebo třeba huběňour s plnovousem…

Stejně tak každá edice hrdinů i zbraní je definitivně limitovaná. Je předem známo kolik hrdinů a jakých zbraní se v edici nachází (informace bude veřejná a jako NFT uložena v blockchainu) a stejně tak rozložení vzácností. Když se edice vyprodá, již nikdy se nebude opakovat a dogenerovávat. Což platí i pro zbraně! Stejný meč, luk nebo sekeru už prostě později nikdy neseženete a budete si ji případně muset koupit od jiných hráčů na Scratch Lords Bazaaru, což je tržiště, kde budou moci hráči obchodovat se svými kartami. Chystáme i featuru, aby si hráči mohli vytvořit z karet NFT a obchodovat karty na NFT marketu.

Karty hrdinů a zbraní je navíc možno vylepšovat hraním a tak ještě zvyšovat jejich potenciální hodnotu pro prodej. Hrdinové získávají zkušenosti a učí se kouzla. Vždy pro ně vybíráte z dvojice kouzel a tím ještě prohlubujete jejich unikátní charakter.

S hrdiny je možno hrát množství lig. Některé ligy mají 6 stupňů a vy tak můžete postoupit z ligy pro zelenáče až do diamantové. Zajímavostí je liga Top 12, ve které stačí odehrát jen 12 zápasů za 4 dny, což je skvělé pro lidi, kteří na hraní nemají tolik času. Dále je možné porážet zlé Bosse a to jak společně s kamarády nebo samostatně v rámci “dungeonu”. V neposlední řadě můžete vyzvat na souboj i konkrétního kamaráda a dát si bitvu face to face.

Herní systém je v oblasti “karetních sběratelských her” zcela nový. Karty hrdinů reprezentují animované 3D modely, bitvu vidíte z vlastního pohledu a užíváte si rány do soupeře. Z hlediska taktiky je důležité jak pracujete s rizikem, pravděpodobností, svými zdroji a kdy kterou ze svých zbraní využijete.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Podobné hry