15.1.2007 9:02
Rozhovor Faraway studios
Rozhovor nejen o Until I’m Gone..
Více...
21.12.2006 19:44
Sběratelské předměty s motivem hry Armed Assault!
Přinášíme tiskovou zprávu IDEA Games..
Více...
18.12.2006 16:07
Alpha Prime - Video
Podívejte se kdo pracoval na AP..
Více...
18.12.2006 16:06
Armed Assault - Bonusové screenshoty
Podívejte se..
Více...
18.12.2006 16:06
Dárek od BIS
Novoroční dárek pro hráče ArmA: Armed Assault!
Více...
17.12.2006 17:13
Alpha Prime - Demo screenshoty
Podívejte se na screeny...
Více...
17.12.2006 16:53
Nová Videa
Přidána nová videa do sekce..
Více...
13.12.2006 14:30
Arma v Německu!
nejprodávanější titul..
Více...
11.12.2006 23:09
Tisková zpráva - IDEA Games
ArmA: Armed Assault v české lokalizaci je k dispozici na internetu.
Více...
10.12.2006 20:20
Rozhovor s Prohibited
Další moje otázky jsem směřoval na nově vzniklý tým Prohibited..
Více...

TOPlist

Studie o EONu

EON - Historie
Stroj času
Siberit
Co EON přinese
Původ EONu


Historie EONu
Sahá do vzdálené první světové války. Nakonci války v roce 1919 byl nalezen v oblasti poblíž místa dopadu Tunguzského meteoritu. EON objevil jeden z amerických plukovníků, který se jmenoval Emerson. Ten ho dopravil do států, kde ho označili jako přísně tajný. Byl převezen do oblasti 51. Po pokusech s radioaktivními izotopy nakonec odhalily jak vlastně EON funguje.

<<< EON (jediný dochovaný obraz)

Stroj času
Do té doby bylo cestování do minulostí bráno jako sci-fi. Odpůrci se opírali o takzvaný Časový paradox, který může teoreticky nastat při cestování v čase. Tento paradox lze velmi jednoduše popsat jako stav, kdy reakce zruší akci, která ji vyvolala. Příčina čili nutně nepředchází následek. Jako příklad lze uvést člověka, který by cestou do minulosti mohl ohrozit sebe sama. Pokud svoji mladší verzi třeba zastřelil, nemohl by do minulosti cestovat a zneškodnit sám sebe. Právě tento paradox byl hlavním argumentem odpůrců cestování v čase. Americkým vědcům se ovšem podařilo zjistit, že EON je stroj času. Během jeho zkoumaní se ovšem vypotřebovalo veškeré palivo, které v EONu ještě zbývalo. Složení paliva se nepodařilo zjistit a proto se stal konec všem pokusům.Siberit
Je sloučenina obsahuje prvky které do té doby byli neznámé. Siberit našla vědecká expedice pod patronátem OSN má za úkol nalézt na Sibiři přírodní zdroje, které by mohly Rusku pomoci z ekonomických problémů. Když ho na Sibiři nalezly mysleli si že je radioaktivní protože byl na dotek teplý. Po pokusech s Gajdrovým počítačem nevyšel. Další pokus pokračoval v amerických laboratoří. Při pokusu z vodou kdy kousek sideritu vložily do nádobky z vodou, voda začala tak prudce vařit že nádobu roztrhla a úlomek siberitu nebyl ani trošku poškozen. V přítomnosti siberitu se vodíkové atomy vázané ve vodě spojily v hélium což uvolnilo obrovské množství energie. Najednou měli Američané katalyzátor nukleární fůze a proto víc energie než kdy lidstvo bude potřebovat. Všechny ložiska siberitu byli uložené na Sibiři v Rusku.

<<< Siberit (nespracovaná surovina)

Co EON přinese
Možnosti jeho využití jsou dalekosáhle. Pomocí něho můžeme vymazat každou tragedii v naší historii. Je ovšem nebezpečné měnit historii a otázka zní jestli má někdo právo toto rozhodnutí dělat.Původ EONu
EON je 100% mimozemské zařízení. Při cestě do minulosti zhruba o 2.000.000 let našly Američané a Arabové a v neposlední řade Rusové zvláštní zařízení které bylo mimozemského původu jednalo se o trosky mimozemského korábu který na planetu zemi spadl někdy ve vzdálené minulosti vzhledem k tomu že se nalezl na Sibiři kde byl nalezena sloučenina SIBERIT je pravděpodobné že se jednalo o palivo mimozemského korábu který ztroskotal na území Sibiře a proto se tam nyní nachází ložiska. Další otazka zní kdo tento koráb řídil byli to malí zelení mužíčkové nebo se jednalo o lidskou pisátku která zde zamířila z důvodu že jejich svět byl už zničen a hledali vhodnou planetu na vybudování nové civilizace. Je tedy možné že lidstvo je mimozemského původu a neandrtálci kteří tu žily vymřeli kvůli tomu. Z hlediska nemožnosti se mi tato varianta jako mnohem pravděpodobnější než ta že jsi řídily malí mužíčkové ale i kdyby jo pak si můžeme klást otázku umřeli při nárazu nebo přežili a žijí tu s námi?Nebo odletěli zpátky odkud přišly… Je to záhada která se ovšem dá vyřešit!