Vigor od Bohemia Interactive zamíří také na PC

Miroslav Žák – 17/04/2024

V reakci na četné dotazy fanouškovské základny oznamují vývojáři z Bohemia Interactive brzkou dostupnost exkluzivně konzolové hry Vigor také na platformě PC. Multiplayerový looter-shooter Vigor, odehrávající se v prostředí poválečného Norska, oslovil za 5 let od svého představení již více než 20 milionů hráčů na platformách Xbox, PlayStation a Nintendo Switch. V rámci PC vydání hra nejprve v květnu 2024 vstoupí do programu Early Access na Steamu, plné vydání pak vývojáři plánují ještě do konce roku 2024.

V předběžném přístupu bude hra Vigor pro PC dostupná spolu s balíčkem Reinforcements Pack za 19.99 EUR prozatím pouze s možností soupeření s ostatními hráči na PC. Zakoupením balíčku získají fanoušci exkluzivní uniformu a gamer tag poukazující na to, že byli mezi prvními hráči titulu Vigor na PC.  Součástí balíčku je také kolekce raritních zbraní a boosterů pro hladký start v nelítostném prostředí poválečného Norska.

 
Po skončení předběžného přístupu bude progres hráčů vymazán, odměny v rámci balíčku Reinforcements Pack všem samozřejmě zůstanou. Hra poté bude v rámci plného vydání (stejně jako na konzolích) distribuována v modelu free-to-play. V pozdější fázi vývoje nabídne Vigor pro PC také režim cross-play mezi hráči na všech dostupných platformách (PC, Xbox, PlayStation a Nintendo Switch).

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články