Setkání komunity Kingdom Come: Deliverance

Miroslav Žák – 16/04/2024

Rataje, 16.4 – Po šesti letech od vydání hry Kingdom Come: Deliverance a po roce od slavnostního otevření výstavy o hře, přichází letos opět jedinečná příležitost nejen pro fanoušky i milovníky středověkých dobrodružství.

Městys Rataje nad Sázavou v zastoupení starosty p. Kubáta za podpory samotného autora hry Warhorse Studio a podpory fanoušků v zastoupení streamera SirDoenny se rozhodlo po úspěchu z minulého roku znovu připravit mimořádnou událost a to „Setkání komunity KCD“ s doprovodným programem.

Kingdom Come: Deliverance – From the Ashes

Na co se můžete těšit?

  • Lukostřelecké klání a připomenout si, jak se cítil Jindra při duelu s Janem Ptáčkem
  • Turnaj v kostkách – II ročník
  • Mimořádný prohlídkový okruh do sklepení zámku a střechy (standardně nedostupné)
  • Tábor lapků

a další překvapení;)

Klíčové body události:

Datum a místo: Akce se uskuteční na zámku v Ratajích nad Sázavou 15. června od 13hod (přijděte dříve a pokochejte se prostředím)

  • Lukostřelecký turnaj – turnaj je vyhrazen kvůli bezpečnosti pro účastníky věku od 18. let, možno přinést vlastní luk a šípy, budou ale i k zapůjčení.
  • Turnaj v kostkách – II. ročník turnaje proběhne dle stejných pravidel jako minulý rok. Doporučujeme trošku potrénovat s Jindrou ve hře KCD předem;)
  • Výstava – má za cíl seznámit návštěvníky s historií městysu Rataje na přelomu 14. a 15. století skrze nahlédnutí do vývojového procesu hry Kingdom Come: Deliverance, představení charakterů, konceptů prostředí, replik zbraní a zbrojí, včetně technických aspektů, které tvoří realistický svět středověké Evropy.

Návštěvníci budou mít příležitost nejen obdivovat expozici, ale také získat podobnou zkušenost, jako sám Jindřich na jeho cestě rozbouřenou zemí.

Občerstvení – bude možné zakoupit v prostorách zámku nebo v okolních restauracích

Platby – v prostorách zámku pouze hotově v CZK nebo EUR, v případě EUR plateb bude vráceno v CZK

Fotodokumentace – účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a video záznamů a třeba nás opět navštíví i televizní štáb;)

Sledování příprav: Postup přípravy akce můžete sledovat na sociálních sítích streamera SirDoenny (https://linktr.ee/sirdoenny), který bude sdílet pravidelné aktualizace a zákulisní pohledy na vývoj.

Přijďte se společně připojit k této mimořádné události a připravit se tak na odražení Kumánů! Společně se ponoříme do středověkého světa plného dobrodružství.

Za pořadatele výstavy SirDoenny

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články