Vývojářské studio
Mad Sheep Studios
Předpokládané vydání
2024
Distributor
David Kaleta
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
2.0 Ghz
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
OpenGL 2.0 compatible video card with 256 MB
Pevný disk
1 GB volného místa

Popis hry

Maraka je akční dungeon-crawler s fyzikálními souboji. Ponořte se do procedurálně generovaného jeskynního systému na cizí planetě. Využijte sílu magnetů a prostředí jako své zbraně: poražte protivníky fyzikální manipulací s předměty a samotným nepřítelem.

Hra je zaměřena na akční průzkum a sběr zdrojů v komplexním systému jeskyní na cizí planetě zvané Maraka. Podnikáte mise a odemykáte nové schopnosti, prozkoumáváte nové oblasti.

Tato nová hra pochází od vývojářů hry Urtuk: The Desolation.

Vlastnosti:
prostředí jako vaše zbraň
magnetickou zbraň, kterou můžete tahat, tlačit, pohánět a aktivovat speciální fyzikální efekty
plně zničitelné prostředí
procedurální generování obrovského jeskynního komplexu
„těžební střílečka“: plňte mise za účelem sběru surovin a výroby nových předmětů
ručně vytvořená grafika

Jaký je příběh?
Byli jste vysláni na záchrannou misi na neznámou, vzdálenou planetu. Při pokusu o přistání narazí systémy vaší lodi na poruchy, což vede k havárii v rozsáhlé síti jeskyní hluboko pod povrchem planety. Vaším úkolem je nyní odhalit osud předchozí výpravy a najít způsob, jak se z této noční můry dostat!

Jak hrát?
S astrou se pohybujete pomocí kláves WASD a tlačítky myši mlátíte (zbraň pro boj zblízka/užitečná zbraň) a střílíte magnety. Magnety a magnetické síly jsou hlavními prvky hry – chytře přemisťujte objekty, předměty a tvory, abyste je porazili. V prostředí je mnoho nebezpečí nebezpečných pouze pro tvory, ale NE pro vás! Využívejte je moudře!

Do hry je zapojeno mnoho typů fyzikálních objektů, jako jsou velké valící se balvany s ostny, vybuchující miny, vrhací kopí, smrtící kovové střepy atd…. Všechny tyto předměty můžete používat zdarma. Stěny v jeskyni jsou plně zničitelné. Pamatujte, že mlácení (LMB) je nejméně účinný způsob, jak porazit nepřítele. Stačí ho strčit/hodit do bodců nebo na požírající rostlinu. Nebo používejte komba s různými stavovými efekty (omráčení, zpomalení, elektrolit,…), abyste použili další poškozující efekty.

Vývoj
Maraka v současné době prochází aktivním vývojem a verze dostupná na itch.io – předběžná pre-alfa verze – je určena pro sběr zpětné vazby a zapojení komunity do tohoto projektu.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.