Vývojářské studio
Rake in Grass
Předpokládané vydání
TBA
Distributor
Rake in Grass
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
Dual Core 2.0 GHz
Paměť
4 GB RAM
Grafická karta
OpenGL 3.2 compatible
Pevný disk
100 MB volného místa

Popis hry

Ovládněte lidi a armády, získejte území silou nebo lstí. Buďte chytrým vládcem nebo bezohledným dobyvatelem v této středověké hře, která kombinuje tahovou strategii s intenzivními bitvami v reálném čase.

Vyberte si jednu stranu, stabilizujte svou zemi, podrobte si okolní vládce a vybudujte silnou a úspěšnou říši v této historií inspirované strategické hře z divokých časů raného středověku, kdy se první evropská království snažila posílit svou moc a odolat nájezdům divokých kmenů z východu a severu.

Je jen na vás, jak toho dosáhnete – zničte své nepřátele silou; chytrou politikou a pomocí potřebným získejte přátele, kteří vás podpoří a budou vám oddáni. Bellfortis kombinuje taktickou tahovou mapu s akčním bojem v reálném čase.

Tato hra je určena pro milovníky strategií, středověku a her jako Total War: Medieval II nebo Crusader Kings III, kteří, stejně jako sám autor, bohužel nemají vždy stovky hodin volného času a rádi by si zahráli něco podobného, ale intenzivnějšího s méně časově vyčerpávající hratelností, proto je smore aktivní a intenzivní s arkádovými bitvami.

Hra je v polovině vývoje. Obrázky a obsah ještě zdaleka nepředstavují konečný stav hry.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.