Článek

Jak to bude dál s RPG hrou Vision?

Vision je projekt, který vedl Vladimír Chvátil, ale vlastníkem práv na tuto hru je nově vzniklá firma ALTAR Games, která je nástupcem ALTAR Interactive. I když si možná myslíte, že šlo pouze o kosmetickou záležitost, opak je pravdou! Jsou tu dokonce podstatné změny ve vzniklém ALTARu; momentálně schází hlavní tvůrce VISION, i jednoznačně nejdůležitější člověk sám – Vladimír Chvátil. Ten totiž ve zniklém ALTARu není. A samotný ALTAR Games o projekt VISION nemá moc zájem, má v současné chvíli zcela jiné cíle, zejména další díl ufa (UFO: Afterlight). Majitelem nově vzniklých Altar Games je Slavomír Pavlíček, který už nyní vlastní Black Element Software a Bohemia Interactive. A protože jakožto vlastník chce, aby mu jeho firmy vydělávaly peníze, znamená to zaměřit se spíše na osvědčené typy her, které představují menší riziko. Tím je velmi pravděpodobně zpečetěn osud RPG Vision. Proslýchá se, že pořád ještě je naděje, že by mohl být VISION dokončen v rámci jiné firmy. Na tento dotaz nám ale Vladimír Chvátil řekl, že taková šance je velmi malá a nemáme s tím raději počítat.

Vision, který je plný záhad a neobjasněných otázek, vypadá už nyní výjimečně a plný překvapivých novinek v oblasti RPG her. Uvidíme, jak to dopadne a budeme se snažit vám přinášet stále nové informace.

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat