Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2021 (17. února)

Vývojář

Nepos Games

Distributor

Nepos Games

73
Hodnocení
61—80  Obecně příznivé recenze
Žánr hry

NezávisléSimulátorStrategie

Platforma

LinuxSteamOSWindows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 2 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Nebuchadnezzar je klasická izometrická budovatelská strategie umožňující prožít historii a kulturu starověké Mezopotámie. Během kampaně se hráč ujme správy mnoha významných a historický měst včetně mnoha nádherných monumentů.

Hráčovým úkolem je zajistit produkci surovin a jejich logistiku od těžby a zemědělství až po finální výrobky sloužící obyvatelům města. K optimalizaci chodu města má hráč k dispozici mnoho nástrojů. Zároveň má maximální přehled o potenciálních problémech, které tak může řešit nebo jim předcházet. Hra je přístupná nováčkům žánru i je výzvou pro zkušené stratégy toužící po maximální efektivitě.

Oficiální stránky

nepos.games

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Nebuchadnezzar

Art works (2)
Články(10)

Komentáře (4)

  1. Dobrý den, hra je perfektní, jen jsem se bohužel zasekl a nevím jak dál. Ve 12tém kole kampaně Novoasyrská říše, Ashurbanipal je třeba postavit palác, ale pro jeho stavbu je poprvé potřeba nejen cihel, ale i tabulek. Přitom stavební skladičtě paláce nabízí pouze možnost příjmu cihel a další položky nelze přidat. Stejně tak karavana nic jiného než cihly nedonese. Jedná se prosím o chybu nebo jen nevím jak na to? Děkuju, Karel

  2. Oslovil jsem přímo vývojáře. Snad nám brzo odpoví.

  3. Dostal jsem odpověď od Nepos Games. Tato chyba byla již vyřešena. Jakákoliv verze nad 1.0.9 už tuto chybu nemá. Pokud máš hru zakoupenou přes Steam nebo Gog prosím udělej aktualizaci.

  4. Pane Žáku děkuju za pomoc, už to funguje 🙂 Hezký večer

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry