Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Chaser

Vývojářské studio
Cauldron
Vydáno
19. srpna 2003
Distributor
THQ Nordic
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ano
Značka hry
Procesor
Intel Pentium® or AMD® Athlon - 1.5GHz
Paměť
256 MB RAM
Grafická karta
128 MB Video Memory
Pevný disk
1,35 GB volného místa

Popis hry

Chaser je sci-fi FPS od slovenských Cauldron. Podle dobových recenzí se jedná o zdařilou střílečku, které však ke konci dojde dech a hodnocení jsou jen lehce nadprůměrná.

Příběh:
John Chaser, hlavní hrdina hry, se na začátku probouzí z bezvědomí na palubě vesmírné stanice HMS Majestic a na nic si nevzpomíná. Neví kdo je, kde se tu vzal ani proč po něm jdou nepřátelští vojáci, kteří stanici právě ve stejný okamžik přepadli. Jeho jedinou šancí na přežití se stává útěk před pronásledovateli a honba za odhalením pravdy o vlastní minulosti. To ho zavede do nejrůznějších míst na Zemi i mimo ni, aby nakonec stanul před hrozivou skutečností, která mu konečně zodpoví všechny jeho otázky.

Spletitý příběh hlavního hrdiny, v němž od samého začátku pátráte po jeho ztracené identitě a přitom se snažíte přežít, však ve skutečnosti nezačíná na palubě vesmírné stanice, ale již mnohem dříve. Předchází mu totiž dlouhý řetězec mnoha významných událostí, které ovlivňují osudy všech důležitých postav a nakonec vedou k jejich nevyhnutelnému propojení. Na první pohled banální zápletka tak získává mnohem hlubší souvislosti, jejichž význam je odhalen až na úplném konci.

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.