Vývojářské studio
Latest Past, Perun Creative
Předpokládané vydání
2023
Distributor
Perun Creative
Země vývoje
Žánr hry
Multiplayer
Ne
Engine

Popis hry

Kvark je FPS hra zasazená do fiktivní verze 80. let České republiky. Hráč se ocitne v podzemním zařízení, které se při cestě skrz něj rozpadá. Budou muset procházet temnými tunely a setkat se s mnoha překážkami a nepřáteli, kteří prověří jejich dovednosti

Blahopřejeme, vážený budoucí zaměstnanec, k vašemu rozhodnutí přijmout pohovor na pozici [UPRAVENO] ve společnosti Kvark! Chválíme vás za vaše dokonalé rozhodovací schopnosti, které se pozitivně odrazí na vašem celkovém hodnocení. Zatímco budete čekat na svůj bezplatný oběd z koprové smetanové omáčky, knedlíků a přesně 110 gramů toho, co je bezpochyby hovězí svíčková, připravili jsme pro vás krátkou prezentaci o tom, co můžete od práce v našem zařízení očekávat… kromě pocit hrdosti a úspěchu, že pomáháte zabezpečit národ a rozvíjet lidstvo!

Tady v Kvarku bereme bezpečnost velmi vážně. Naše těžební, výrobní a výzkumná zařízení jsou střežena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu vysoce vyškoleným bezpečnostním personálem s přístupem k široké škále zbrojních nástrojů, které jim pomohou vypořádat se s jakýmikoli neočekávanými situacemi, od nepokojů podněcovaných imperialistickými infiltrátory až po [UPRAVENO]. Ujišťujeme vás, že podnikáme veškerá možná preventivní opatření, abychom zajistili, že tyto nebezpečné, dvouhlavňové a dokonce výbušné zbraně neskončí ve vašich nesprávných rukou.

Bezpečnost na pracovišti je naší nejvyšší prioritou a jsme hrdí na to, že vám můžeme oznámit, že od posledního úrazu na pracovišti v našich zařízeních uplynulo [REDAKTOVANO] počet dní. Snažíme se, abychom obsahovali všechny nebezpečné prvky, které používáme při našem výzkumu, včetně radioaktivních izotopů. Pomozte nám udržet vaše pracoviště v bezpečí a nahlaste jakékoli podezřelé látky, které najdete, svému dozorci. NEPOKOUŠEJTE se s nimi zacházet sami, protože kontakt s takovými látkami může mít pro vaše tělo nepředvídatelné následky.

Odkazy (3)

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.