Do Bulánků přichází multiplayer, od září bude navíc hra pro všechny zdarma

Miroslav Žák – 02/08/2023

Bulánci se už zanedlouho dočkají jedné z nejžádanějších aktualizací od svého spuštění v předběžném přístupu. Už na začátku srpna do hry přijde vytoužený online multiplayer, který umožní hráčům užít si návykovou párty hru s kamarády z celého světa v nekonečných polštářových bitvách. Bulánci navíc budou od září ke stažení pro všechny hráče zdarma.

Brány multiplayeru byly dosud přístupné v rámci beta testu pouze pro podporovatele ze Startovače, ale už 1. srpna se otevřou všem hráčům. Ti se tak mohou těšit na hodiny zábavy strávené s kamarády či zcela neznámými protivníky z celého světa.

Velké polštářové bitvy můžete vést hned ve třech herních režimech. Kromě klasického deathmatche mohou hráči změřit své síly v týmových zápasech (Team Deathmatch) nebo se pokusit ukořistit po zuby ozbrojeným bulánkům přísně střeženou vlajku (Capture the Flag). K tomu jim dopomůže plejáda zbraní, mezi kterými nechybí brokovnice, kulomet či kultovní raketomet, po jehož zásahu nezbude z měkoučkých polštářů nic než peří.

Do multiplayeru přibudou během srpna i podrobné globální statistiky, které konečně prozradí, kteří z hráčů ovládli své naducané bulánky natolik, že dokáží vévodit žebříčkům. Multiplayer vyjde na Steamu 1. srpna a ani zdaleka nepůjde o jedinou velkou novinku, kterou SleepTeam na letošní rok chystá. „S Bulánky máme v nadcházejících měsících velké plány. O některých chystaných změnách se hráči mohli dočíst v našem harmonogramu, ale kromě toho pracujeme i na řadě dalších věcí. Jednou z nich bude uvolnění základní verze hry na Steamu pro všechny hráče zdarma,“ říká Jan Zmeškal, vedoucí vývoje.

Už 1. září se omezená verze Bulánků zpřístupní všem zadarmo a hráči tak budou moci změřit své síly s kamarády, kteří hru dosud nevlastnili. Zkrátka ale nepřijdou ani ti, kteří si Bulánky na Steamu zakoupili nebo do 31. srpna ještě zakoupí. Jako bezplatný bonus totiž obdrží veškerý oznámený obsah, který do hry vyjde – a rozhodně ho nebude málo.

Do Bulánků přichází multiplayer, od září bude navíc hra pro všechny zdarma

“Garance dalších bonusů se pochopitelně týká i podporovatelů ze Startovače a ti se mohou těšit i na speciální bulánčí skin. Budou mít také exkluzivní přístup k zatím nevydanému obsahu a spoustu dalších výhod. Navíc už od nás do svých e-mailových schránek obdrželi klíče na Steam k již vydaným balíčkům,” dodává Jan Zmeškal.

Hráči se tak v nadcházejících měsících mohou těšit na dvě velké novinky, které ale ani zdaleka nebudou jediné. SleepTeam navzdory svému názvu rozhodně neusíná a chystá řadu aktualizací a vylepšení či nových funkcí, včetně příchodu na nové herní platformy.

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.