Bulánci dostávají dodatečný obsah, pronikají do e-sportu a ohlašují poslední testování multiplayeru

Miroslav Žák – 22/04/2023

Populární česká párty hra Bulánci přichází s řadou novinek, které potěší nejen skalní příznivce nebezpečných polštářů, ale i soutěživé hráče. Zatímco první zmíněná skupina může vývojáře ze SleepTeam podpořit koupí podpůrných balíčků, pro druhou skupinu hráčů mají vývojáři hned dvě dobré zprávy.

Podpůrné balíčky
Vývoj her není v dnešní době levnou záležitostí. Bulánci sice na Startovači slavili nevídaný úspěch, ale jak už bylo v minulosti opakovaně řečeno, většina získaných financí byla použita na fyzické odměny pro podporovatele. SleepTeam však věří, že si podobnou péči zaslouží nejen hráči, ale i milované polštáře, a proto na Steamu uvolnil do prodeje dva podpůrné balíčky, jejichž zakoupením lze podpořit budoucí vývoj hry. Prvním balíčkem je Soundtrack Pack, který obsahuje 8 populárních skladeb ze hry. Za cenu 3,99 € se tak hráči mohou historicky poprvé stát majiteli oficiálního bulánčího soundtracku. Ten se vzhledem k chystaným novým mapám či kampani bude dále rozšiřovat a pozor, veškeré další vydané skladby už budou pro majitele Soundtrack Packu zdarma.

Druhým balíčkem, kterým lze podpořit vývoj hry, je Wallpaper Pack. Za cenu 1,99 € v něm hráči najdou 11 unikátních tapet, bez kterých se neobejde plocha počítače žádného skalního fanouška. A pokud hráči chtějí mít s sebou Bulánky i na cestách, jako bonus jsme přibalili i 7 exkluzivních tapet pro mobilní telefony. To vše pochopitelně v kvalitě 4K. Podobně jako u Soundtrack Packu, i zde mají hráči po zakoupení nárok na bezplatné aktualizace dalších vydaných tapet. Kdo si dosud Bulánky nezakoupil, má nyní možnost tak učinit spolu s oběma podpůrnými balíčky za zvýhodněnou cenu.

Bulánci

E-sport
Bulánci jsou nenasytní a po letech vzájemných bojů a přestřelek mají chuť nechat se zkrotit těmi nejlepšími z nejlepších. Na testování se tak podílí nejen testeři SleepTeamu a skvělá hráčská komunita, která si hru zakoupila na Startovači či v Early Accessu, ale i profesionální hráči z organizace eSuba. A těm se hra líbí natolik, že se vývojáři rozhodli vedle amatérských turnajů odstartovat i ty profesionální. Bulánci tak mají po příchodu hry více hráčů nakročeno na sportovní herní scénu.

Hra více hráčů
Vydání multiplayeru je blíž než kdy dřív. Vývojáři ze SleepTeamu sice zatím konkrétní datum neupřesnili, ale v pátek 28. 4. proběhne poslední velké veřejné testování, po němž už nebude příchodu multiplayeru nic bránit.

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.