Bulánci vydávají velkou aktualizaci a ohlašují postupný příchod multiplayeru

Miroslav Žák – 01/03/2023

Jsme SleepTeam a vytváříme pro vás zábavnou akční hru s polštáři v hlavní roli – Bulánci. Věřte však, že ani trochu neusínáme. Naopak, nejenže statečně a hystericky dodržujeme plán našeho nedávno zveřejněného harmonogramu, ale chystáme i něco nad jeho rámec. Dokončujeme totiž to, na co většina hráčů netrpělivě čeká: online multiplayer.

Dne 01. března se do předběžného přístupu na Steamu dostává velká aktualizace, která přináší řadu novinek. Tou největší je zbrusu nové prostředí, které jsme příhodně nazvali Pokojíček. Ostatně kam jinam než právě do pokojíčku naše roztomilé naducané polštáře patří? Vzápětí se ale přesvědčíte, že si s nimi není radno zahrávat, a v boji s nimi vám pomůže hromada hraček. Zajímá vás, jak to vypadá, když se polštáře rozhodnou uspořádat nelítostnou bitvu v prostředí, které je vám nejbližší? Neváhejte a zkuste to.

Tím ale zdaleka nekončíme. Bulánky totiž neustále vylepšujeme nejen po herní stránce, ale i po té vizuální. Zajisté jste si všimli, že jsme některé z polštářů vybavili brýlemi. Je nám ale jasné, že cool brýle nestačí a že by nejeden Bulánek ocenil fešnou čepici. Nebo třeba sluchátka? Nové doplňky pro své polštáře můžete vyzkoušet už v tomto updatu.

Ten také přináší rozšíření Bulánčí historie. Nahlédneme například za oponu události, která je dodnes obestřena mýty a teoriemi a kterou nedokázali rozluštit ani nejlepší historikové v oboru. Je známo, že v 18. století došlo za záhadných okolností k požáru manufaktury na výrobu lůžkovin. Co přesně se ale tehdy stalo, dodnes obestírá řada nejasností, které společně 28. února rozluštíme.

Opravili jsme také několik chyb a přidali do hry chybějící zvuky. Neustále také pro vás zlepšujeme chování AI a menší změna na vás čeká i po dohrání zápasu. Jestlipak si jí všimnete?

Bulánci

Multiplayer klepe na dveře

Velmi očekávanou součástí Bulánků je i online multiplayer, na kterém dnes a denně pracujeme. Je nám jasné, že svoje blízké už hravě porážíte a nutně potřebujete změřit síly se skutečnými borci v online světě.

Ačkoliv jsme už relativně blízko dokončení multiplayeru, chceme, aby byl zkrátka perfektní. Proto jsme se rozhodli rozšířit naše řady testerů a umožnit vám být u toho. Počínaje dnešním dnem tak spouštíme možnost zapojit se do betatestování online multiplayeru. Přihlásit se můžete do 15. 3. prostřednictvím tohoto formuláře: https://forms.gle/R7yFx5L4LE1211RM9

Doufáme, že se vám bude v novém Pokojíčku líbit a těšíme se, až se s vámi utkáme online. Ale pamatujte, kdo se vleče, neuteče!

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.