Bulánci oficiálně startují na Nintendo Switch!

Miroslav Žák – 13/12/2023

Svátky klepou na dveře, ale SleepTeam neusíná ani v tomto předvánočním čase. Právě naopak, Bulánci už za pár dní zamíří na Nintendo, a pokud jste si doteď lámali hlavu nad tím, jak přežijete všechny ty návštěvy či jak se s blízkými zabavit během dlouhých zimních večerů, odpověď je přímo nasnadě!

Bulánci ušli tento rok opravdu dlouhý kus cesty. Agresivní polštáře se ale nezastaví před žádnou překážkou a nezabrzdí je ani vánoční shon či sváteční pohoda. A proto odsuňte stromek stranou, aby nepřekážel obrazovce a vy jste si mohli už 23. prosince vychutnat trochu drsnější druh pohádek, než jste byli zvyklí.

Vydání hry na Nintento Switch je celosvětovou událostí a v přiloženém vydavatelském plánu se můžete podívat, kdy bude hra ve kterém regionu uvedena do prodeje. V Česku a na Slovensku se dočkáme 23. prosince, a pokud zdobení stromečku, pečení cukroví či mordování kapra není nic pro vás, můžete se pustit do boje s naducanými polštáři, a to až v osmi hráčích u jednoho zařízení.

Zajímá vás, co vše bude verze na Nintendo obsahovat, jaká bude prodejní cena a co pro vás chystáme na příští rok? Sledujte naše sociální sítě a odebírejte náš newsletter, vše se velmi brzy dozvíte.

Bulánci oficiálně startují na Nintendo Switch!

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články