České herní DLC vydané v roce 2019

Miroslav Žák – 20/01/2020

Přinášíme vám přehledný soupis českých herních DLC vydaných v roce 2019. Podívejte se i na naše ostatní přehledy za rok 2019, kde můžete najít plné hry, freeware hry a free to play. Nebo také slovenské hry vydané v roce 2019. Dále přehledy her, které vstoupily v roce 2019 do předběžného přístupu.

Project Hospital – Doctor ModeOxymoron Games

DLC s názvem „Doctor Mode“ by se mělo zaměřit na nový herní režim, kde sám hráč převezme roli doktora a bude určovat diagnózy a následnou léčbu svých digitálních pacientů. DLC bude zcela zdarma pro vlastníky základní hry a přinese 8 nových achievementů.

DayZ LivoniaBohemia Interactive Studio

Livonie je zbrusu nová DLC mapa v DayZ, která hráčům umožňuje zažít hardcore survival hit v naprosto novém prostředí. Až 60 hráčů na serveru se bude snažit dosáhnout jediného cíle: přežít v této neznámé zemi co nejdéle to bude možné, a to všemi dostupnými prostředky.

Beat Saber – Rocket League x Monstercat Music PackBeat Games

Ponořte se do pulzující hudby Rocket League a srazte rytmy v naší zcela nové Rocket League x Monstercat Music Pack.

American Truck Simulator – Forest MachinerySCS Software

Forest Machinery DLC přináší přepravu těžkých nákladních strojů a zařízení určených pro pracovníky dřevařského průmyslu v American Truck Simulator.

Beat Saber – Panic! at the Disco Music PackBeat Games

DLC přináší nové písničky na základní hry Beat Saber.

Kingdom Come: Deliverance – A Woman’s LotWarhorse Studios

Čtvrté DLC pro Kingdom Come: Deliverance přidává do hry dvě samostatné série questů. „Úděl ženy” tě staví do role Terezy, kterou doprovází její věrný pes Flek. Příběh dá nahlédnout do obyčejného života ve Stříbrné Skalici v době před, ale i po osudných událostech Zikmundova nájezdu. To celé z úplně jiné perspektivy. „Úděl ženy“ je chybějícím kouskem skalického příběhu, který ústí v Terezino setkání s poraženým Jindřichem.

Beat Saber – Imagine Dragons music packBeat Games

Nový balíček muziky, který přidává rockové písničky oblíbené kapely Imagine Dragons. Obsahuje hity jako ‚Radioactive‘, ‚Thunder‘ a ‚Believer‘ a další.

American Truck Simulator – UtahSCS Software

Cestujte přes rozmanité krajiny Utahu, od jeho červených skal až po zasněžené pohoří.

Through the Ages – New Leaders & WondersCGE Digital

Rozšíření New Leaders & Wonders přináší do základní hry nový obsah, přidává vůdce, zázraky a vojenské karty, takže můžete změnit tok historie a budovat ještě větší civilizace.

Euro Truck Simulator 2 – Actros Tuning PackSCS Software

Tuning nákladních vozidel je něco, co je blízko srdci všech truckerů. Pokud jste někdy byli na autosalonu, viděli byste, že množství lásky a úsilí, které jsou někteří řidiči ochotni věnovat svému vozu, je neuvěřitelné. Tuny chromu, drahé ručně vyrobené díly, světla a barvy – mohou z běžného nákladního automobilu udělat umělecké dílo!

Arma 3 ContactBohemia Interactive Studio

Co kdyby lidstvo najednou na Zemi narazilo na mimozemskou inteligenci? Bohemia Interactive uvádí Arma 3 Contact, volné rozšíření hry Arma 3 o nejdůležitějším objevu v dějinách lidstva. Jako voják nasazený v militarizované livonijské oblasti Nadbór se zařadíte mezi první, kteří dostanou příležitost mimozemské návštěvníky zkoumat a dozvědět se víc o jejich záměrech. Bohužel ve všem tom zmatku a napětí nevyhnutelně dojde k ozbrojenému konfliktu. Kromě military sci-fi kampaně obsahuje Arma 3 Contact i novou rozlehlou mapu a představuje nové strany, zbraně, vozidla, uniformy, výbavu a další obsah, který můžete využít v širším sandboxovém prostředí Arma 3.

Euro Truck Simulator 2 – Road to the Black SeaSCS Software

Jenom vy, vaše kára a kilometry silnic mizející pod koly. Od roku 2008 ujel úspěšný titul dlouhou cestu, která však ještě zdaleka nekončí. Koncem tohoto roku se budete moct díky novému updatu Road to the Black Sea projet až na jihovýchodní konec Evropy. Pokračuje přes různorodý bulharský terén proslulý architektonickou podívanou, a poté směruje k rozpálenému pobřeží Černého moře. Konečnou zastávkou je poslední evropské město Turecka, Trakya – brána do Istanbulu. Detailně zkopírované lokace v sobě skýtají rozmanitý historický kontext, na kterém byla vystavěna města a menší vesničky.

Arma 3 Creator DLC: Global Mobilization – Cold War GermanyBohemia Interactive Studio

Studená válka je obecně spojována především s mocenským soubojem USA a Ruska. V mnohem menším a často mnohem konkrétnějším provedení se ale střety odehrávaly všude na světě. Jeden takový potenciální střet zamíří na konci letošního dubna do vojenského simulátoru Arma 3. Fanoušci Studené války se v něm podívají na hranici mezi Východním a Západním Německem v 80. letech minulého století, kde bude jen na nich, jak naloží s mocenským uspořádáním.

Dead Effect 2 VR – Escape from MeridianBadFly Interactive

Tato DLC je příběhová expanze, která přidává nový příběhový oblouk s 10 příběhovými misemi naplněnými novými nepřáteli, novými funkcemi a některými překvapeními.

Beat Saber – Monstercat Music Pack Vol. 1Beat Games

Rozšíření do hry Beat Sabre

American Truck Simulator – WashingtonSCS Software

Toto DLC přináší do American Truck Simulator stát Washington. Jeden s nejhustěji osídlených států Ameriky. DLC nabídne 16 nových měst, 3800 mil silnic, více než 20 mostů a spoustu dalšího obsahu, který sebou nese další desítky hodin hratelnosti.

Kingdom Come: Deliverance – Band of BastardsWarhorse Studios

Oficiální rozšíření pro jednu z nejúspěšnějších Českých her roku 2018. Cesty na Ratajsku rozhodně nejsou bezpečné. Racek Kobyla si proto zavolá na pomoc starého známého Kuna z Rychvaldu, mazaného zchudlého zemana, který vede nechvalně proslulou žoldnéřskou kompanii. Aby se Kuno a jeho společníci nevymkli kontrole, dostanou speciálního průvodce – Jindřicha. Družina se vydává na objížďky krajem, aby záhy zjistila, že Racka dohánějí staré křivdy. V kraji řádí Rackovi dávní nepřátelé. Střet za střetem se Jindra a Kunova družina potýkají s nepřítelem, než dojde k finálnímu měření sil.

Dead Effect 2 VR – CybermagicBadFly Interactive

Tento DLC odemkne čtvrtou hratelnou postavu Xandria aka Cyberwitch, která se specializuje na aktivní využití schopností. Přidává také mnoho nových bojových schopností, které mohou používat i jiné postavy, a nové jedinečné schopnosti pro každou z postav.

Space Engineers – Decorative PackKeen Software House

Space Engineers – Decorative Pack obsahuje dekorativní bloky, které lze použít pro různé dekorace vašich kosmických lodí, vozidel a vesmírných stanic.

Space Engineers – Style PackKeen Software House

Balíček Space Engineers – Style Pack obsahuje čtyři vzhledy postav, čtyři emoce znaků a čtyři brnění zbroje. Skiny postavy a brnění, stejně jako emoce obsažené v balíčku stylů, nepřinášejí Space Engineers novou funkčnost a mechaniku hry; jsou čistě dekorativní a poskytují hráčům další vrstvu zábavy.

Space Engineers – Economy DeluxeKeen Software House

Balíček Space Engineers – Economy Deluxe zahrnuje oblek Miner, oblek vojáka, kůži brnění Disco, kůži stříbra brnění, kůži brnění Glamour, čtrnáct kůží Safe Zone, třicet dvou ikon frakce, automat a bankomat.

Beat Saber – Green Day Music PackBeat Games

Ponořte se do punk hudby Green Day.

Space Engineers – Decorative Pack #2Keen Software House

Space Engineers – Decorative Pack #2 zahrnuje dávkovač, Jukebox, laboratorní vybavení, sprchu, okenní stěny, lékařskou stanici, průhledný LCD, strouhané lávky, strouhané schody a půl schody, zábradlí, rotující Světlo a nákladní doprava.

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články