Článek

Překlad článku: HomeLAN hlavní rysy Vision

Obdrželi jsme tiskovou zprávu oficiálně ohlašující VISION, připravovanou další hru od vývojářů hry UFO: Aftermath ALTAR Interactive. Fantasy RPG se objeví v roce 2005. Nyní je hra uveřejňována společností Octagon Entertainment. Zde je úryvek z tiskového prohlášení.

Hlavní rysy:

Unrivaled visuals featuring real-time inverse kinematics through animation blending along with lifelike 3D models, textures and lighting Dynamický a vzrušující boj s diverzními zbraněmi, styly období a bojů, rozšířená AI plně využívající 3D prostředí. Vysoce artistický, souvislý design úrovní vyzývající ke tvořivým strategiím. Nové fantasy scény s věrohodným chováním jak vaší party tak nepřátel.Tvárné postavy dávají vaší skupině jedinečnou dynamiku Způsob vnitřního pohledu, který odkrývá skrytá kouzla, tajemné významy a tenká spojení ohromujícím způsobem Tight story with twists and surprises communicated through the in-game cinematics and branching dialogue system Napínavý příběh se zvraty a překvapeními ….. Extensive system of magic items and skills; enemies ranging from lithe pixies to thundering ogres Obsáhlý systém magických předmětů a dovedností, škála nepřátel od mrštných „pixiků“ až po hřmotné obry

Článek vyšl na homelanfed.com

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat