Článek

Polda 7 hledá podporu fanoušků na Hithitu

Sedmé pokračování počítačové hry Polda. Oživte legendárního detektiva Pankráce v podání Luďka Soboty. Vydejme se s Poldou na Celebritycon, setkání největších celebrit světa a vyřešme případ tajemného mimozemského stroje.

Polda je, v Čechách a na Slovensku, velice populární počítačová hra. Máme za sebou již 6 pokračování, poslední vyšlo v roce 2014, první v roce 1998. Za tu dobu si tato série získala již řadu fanoušků a je u nás velice populární. Jde o detektivní příběhy, které řeší potrhlý detektiv Pankrác, jehož dabingu se bravurně ujal komik Luděk Sobota. I další role jsou nadabovány populárními českými osobnostmi.

Samotní autoři hry vysvětlují, proč hledají finanční podporu od fanoušku takto: „Naším cílem je vytvořit sedmé pokračování této hry. Bohužel již nemáme dostatek financí na vývoj dalšího dílu a proto to chceme zkusit zde, je to pro nás poslední možnost jak tuto hru oživit. Věříme, že Polda má stále spoustu fanoušků, kteří budou ochotni nového Poldu podpořit.

Podpořte hru Polda 7 na Hithitu

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat