Článek

Nová pecka od Future Games: Reprobates (Zatracenci)

TISKOVÁ ZPRÁVA

Společnost Future Games, s. r. o. v roce 2005 celosvětovým vydáním adventure NIBIRU navázala na předcházející úspěchy na mezinárodním distribučním poli, které se jí povedlo docílit s horrorovým titulem BLACK MIRROR (v ČR vyšlo jako „Posel smrti“).

Zároveň s celosvětovým releasem NIBIRU (hra již byla vydána v USA, Kanadě, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii, zemích Beneluxu, Itálii, Španělsku, Portugalsku, Rusku a státech bývalého SSSR, Polsku, Řecku, Turecku, Izreali, v zemích bývalé Jugoslávie, připravuje se uvedení v UK, Skandinávii a Austrálii) zahájila společnost práce na nové adventuře s velmi temným příběhem a názvem „ZATRACENCI“ (celosvětově bude hra uvedena na trh pod názvem “REPROBATES”)

Hra poběží na třetí generaci herního engine AGDS s označením AGDS III. Nová verze engine plně vyhovuje nárokům kladeným na vizuální zpracování aktuálních počítačových her (adventure žánr nevyjímaje) a kromě realistických animací herních charakterů umožňuje pracovat s celou řadou novinek mezi něž m. j. patří:

* Mimika a emoce v obličejích postav
* Stárnutí a opotřebení šatů postav
* Atmosférické efekty
* Realistické postavy a jejich animace.

Kompletní vývoj REPROBATES zajišťuje společnost Future Games včetně financování projektu a následné celosvětové distribuce prostřednictvím svých smluvních partnerů. Hra vyjde na podzim letošního roku.

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat