Exkluzivní

Kdo patřil k ALTAR Interactive s.r.o. – 2. díl

Radim Křivánek
Studoval informatiku na brněnské Masarykově univerzitě. V roce 1995 je spolu s Vláďou Chvátilem zakladatelem klubu „Brněnského klubu deskových a karetních her“. Tento klub se schází ještě nyní v různých kulturních domech a hraji deskové a jiné hry. Taky s Vláďou organizovali spoustu akcí typu Carocony nebo Pán Prstenů. V ALTAR Interactive byl spolu s Vladimírem Chvátilem při jeho založení a pracoval společně s ním, Tomášem Kučervoským a Davidem Spáčilem na první hře Fish Fillets. Pak si od her krátce odpočinul u databáze pro firmy ANET. Ale vrátil se k ALTARu asi v půlce Original war. Na další hře (UFO:Aftermath) dělal už jako vedoucí projektu. Ve stejné funkci pracoval i na UFO: Atershock. Podílel se také na VISION, i když jen krátce. Po krachu ALTARu přešel do nově vzniklého ALTAR Games, kde dělá hlavního designera UFO: Afterlight.

Jiří Rydl
V ALTARu měl na starost vztahy s veřejností a marketing. Každý den musí vyřídit stovky mailů, obvykle od novinářů, hráčů a pracovní emaily. Na střední škole se seznámil s platformou PC, tehdy byl nejvýkonnější procesor 386, no a o pár let později si jedno PC 486/100MHz pořídil za dnes neskutečné peníze i domů. Tou dobou ještě programoval – zpočátku v Turbo Pascalu, později v C++. Toho naštěstí včas zanechal a začal se věnovat něčemu užitečnějšímu :-), a sice marketingu ve společnosti Deepend, která vyvíjí internetové aplikace, kde se seznámil mimo jiné s některými herním novináři. Do ALTARu přišel později, až když se pracovalo na Original war. Bydlí v Praze. Nyní pracuje v ALTAR Games ve stejném postu jako v ALTAR Interactive.

Radim Pech
Vystudoval architekturu. Je členem občanského sdružení „Společnost přátel díla pana J.R.R.Tolkiena“. Pracuje jako grafik a animátor. Práce na projektech UFO – Atershock, UFO Aftermath, Original War. Další projekty: Korea: Forgotten Conflict, KD Data – grafik, kameraman, střihač. Pro ALTAR Games pracuje nyní externě.

Robert Hoffmann
Pochází z Prahy. Je to doktor a má jednu dcerku a nejradši cestuje. Je jedním ze zakladatelů ALTARu. V AI byl zaměstnán jako obchodní ředitel, měl na starosti finance a chod firmy. Nyní pracuje jako PR and Marketing inquiries v Idea games.

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat