Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2021 (7. října)

Vývojář

Kube Games

Distributor

Kube Games

Žánr hry

Strategie

Platforma

Windows PC

Typ hry

DLC

Multiplayer

Ano - Kooperativní režimOnline hra pro více hráčůPVP


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Postavte se do čela jednoho z 18 národů, abyste zarazili Alexandrovo válečné tažení, které hrozí pohltit celý svět. Dokážete sami nebo se svými spojenci zastavit makedonskou vojenskou mašinérii, nebo podlehnete jako mnozí jiní? Nebo se raději sami pokusíte získat si přízvisko “Veliký” podrobením si celého známého světa tak jako geniální stratég Alexandr?

Hra se nechává inspirovat historií, kdy bylo možné vojenské jednotky demobilizovat a nechat je v neaktivním stavu, dokud nebyly jejich služby znovu potřeba. Dovolte svým vojákům vrátit se k jejich běžnému životu. Bude to znamenat vzpruhu pro ekonomiku i velkou úlevu pro státní pokladnu, která nebude muset vydržovat nákladnou stálou armádu. Vojáky můžete povolat zpět do služby, když se situace změní. Pokud je ale necháte bez pravidelného výcviku příliš dlouho, ztratí nabyté zkušenosti a jejich bojeschopnost se otupí do takové míry, že z nich už strach nahánějící jednotky prostě nevytvoříte.
Jako vládce se nevyhnete těžkým rozhodnutím, která mohou zcela zásadně změnit budoucnost vaší země. Těžko můžete přežít bez silné bojeschopné armády, zvládne ale státní pokladna pokrýt ohromné vojenské výdaje?

Technická konfigurace
Procesor
Dual Core 2.0 GHz
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk
2 GB volného místa
Oficiální stránky

imperiumsgame.com

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry