Vývojářské studio
Kube Games
Vydáno
7. října 2021
Distributor
Kube Games
Procesor
Dual Core 2.0 GHz
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk
2 GB volného místa

Popis hry

Postavte se do čela jednoho z 18 národů, abyste zarazili Alexandrovo válečné tažení, které hrozí pohltit celý svět. Dokážete sami nebo se svými spojenci zastavit makedonskou vojenskou mašinérii, nebo podlehnete jako mnozí jiní? Nebo se raději sami pokusíte získat si přízvisko “Veliký” podrobením si celého známého světa tak jako geniální stratég Alexandr?

Hra se nechává inspirovat historií, kdy bylo možné vojenské jednotky demobilizovat a nechat je v neaktivním stavu, dokud nebyly jejich služby znovu potřeba. Dovolte svým vojákům vrátit se k jejich běžnému životu. Bude to znamenat vzpruhu pro ekonomiku i velkou úlevu pro státní pokladnu, která nebude muset vydržovat nákladnou stálou armádu. Vojáky můžete povolat zpět do služby, když se situace změní. Pokud je ale necháte bez pravidelného výcviku příliš dlouho, ztratí nabyté zkušenosti a jejich bojeschopnost se otupí do takové míry, že z nich už strach nahánějící jednotky prostě nevytvoříte.
Jako vládce se nevyhnete těžkým rozhodnutím, která mohou zcela zásadně změnit budoucnost vaší země. Těžko můžete přežít bez silné bojeschopné armády, zvládne ale státní pokladna pokrýt ohromné vojenské výdaje?

Krátké zprávy

České studio Kube Games oznámilo ke své hře Imperiums nové DLC: Age of Alexander

Vydaní je stanoveno v druhém kvartálu roku 2021. Už nyní si můžete...

Vydaní je stanoveno v druhém kvartálu roku 2021. Už nyní si můžete...

Imperiums: Age of Alexander
Kube Games

Miroslav Žák – 03/02/2021

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.