Imperiums: Age of Alexander nové rozšíření úspěšné strategie

Michael Petr – 04/02/2021

Česká strategie Imperiums: Greek Wars je oblíbená, nejen v naší redakci, kde se dostala do TOP 10 strategií. Na Steamu má momentálně 84% pozitivních recenzí. Není tedy divu, že tvůrci z Kube Games oznámili práce již na druhém DLC. Po Troy tak přichází Age of Alexander.

Imperiums: Age of Alexander

Příběh Alexandra Velikého si budete moct prožít na obrovské mapě, kde se nejen Makedonie, ale celkem 18 států pokusí stát světovým hegemonem. Do hry přibude řada zcela nových fíčur, které zásadně ovlivní rozhodování na vojenské, ekonomické, ale i správní a politické úrovni a pro hráče budou představovat nové nečekané výzvy.

Po zápase o vybudování silné a mocné Makedonie za Filipa Makedonského v Imperiums: Greek Wars, můžete nyní prožít i střet největších mocností starověku, které jeho úsilí následovaly, a vydobýt si titul „Veliký“.

Imperiums: Age of Alexander

Zahrajete si na obrovské mapě od Kartága po Persepolis, od studených Alp po nilskou deltu. Do čela se budete moct postavit kterémukoli z 18 států od válečných stepních kmenů, až po nejmocnější říše té doby. Dosednete na trůn jako Alexandr nebo Dareios, vyzkoušejte si roli přehlíženého provinčního města a staňte se otcem římského zázraku, nebo se pokuste nastolit nový světový řád ze hřbetu válečných skytských koní.

Dočasná demobilizace vojenských jednotek, použití specializací na maximalizování výnosů surovin a zdrojů, snižování korupce budováním provinčních hlavních měst nebo používání vyslanců pro prosazování svých zájmů na cizích dvorech. Zkrátka, každé rozhodnutí má své nevyhnutelné následky.

 

Přidejte si Age of Alexander do seznamu přání a získejte slevu při vydání.

Michael Petr

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články