České hry vydané v předběžném přístupu v roce 2019

Miroslav Žák – 13/02/2020

V roce 2019 vstoupilo několik českých her do předběžného přístupu. Zde vám přinášíme přehledný soupis.

VolcanoidsVolcanoid

Volcanoids je hra pro přežití ve steampunku, kde hráči staví a využívají mohutné drillships, aby přežili vulkanické erupce vyvolané nepřátelským závodem robotů. Všichni víme, jak přežít zombie apokalypsu, jste připraveni na novou výzvu?

ArtFormerAdam Hrubý a Jan Šídlo

ArtFormer je indie akční plošinovka s PC s prvky RPG vyvíjejícími se v každé kapitole. Čtyři hrdinové se čtyřmi příběhy založenými na pozadí skutečného historického uměleckého stylu.

The Wild AgeMcMagic Productions

The Wild Age je micro managment strategie ve stylu tower defense. Ve hře se zhostíte role nového vládce, který má za úkol vytvořit na několika ostrovech novou, plně samostatnou osadu. Je nutné najmout vesničany a splnit hlavní úkol pro každý ostrov. Nebude to ale snadné, během noci útočí nebezpeční goblini s cílem zabránit Vašemu snažení. Jako vládce můžete pouze rozdávat rozkazy pomocí jediné suroviny ve hře (mincí). A Vaši vesničané plní úkoly a svoje role dle vašeho rozhodnutí. Splnění cíle není vždy jednoduché a máte spoustu možností pro rozvoj vaší strategie. K tomu Vám dopomohou odměny za splnění úkolů v hlavní kampani.

MonoliskTrickster Arts

MONOLISK je fantasy akční RPG, sběratelská karetní hra a map editor v jednom balení. Postav vlastní podzemí, pozvi do něj své přítele, vybav si hrdinu a vybíjej mapy, co tví přátelé postavili.

Apocalypse HeroesOld Oak Den

Zastav mutanty a zachraň svět.

Crawling Of The DeadRunning Pillow

Jedná se o hardcore rogue-like dungeon crawler ve VR. Hra nabídne realistické souboje s mečem a probíjení se náhodně generovaným dungeonem plným nepřátel, kořisti a skrytých pokladů. Hra má RPG prvky a systém tvorby předmětů. Počítá se s tím, že při hře budete hodně umírat.

Mage HeroNOXGAMES

Staň se legendárním hrdinou a užij si zábavu a jednoduché hraní. Můžeš kontrolovat pohyby a střely jedním dotekem. Bojuj pomocí kouzel proti nepřátelům. Vylepši si své schopnosti a zbraně, které tě udělají silnějším. Každá bitva je výzvou, přežij vlny atakujících nepřátel a získej odměny.

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články