Souhrn novinek posledního týdne

Michael Petr – 12/10/2019

Je možné, že jste ji až dosud přehlíželi, ale na našem serveru máme novinkovou sekci krátkých zpráv, kterou najdete, hned pod výčtem nejnovějších článků. Zde najdete seřazeny ty nejzajímavější krátké zprávy, které jsme za tento týden zachytili.

České a Slovenské hry nominované na ceny CEEGA

České a Slovenské hry posbírali celkem 8 nominací. Po dvou mají hry Blood Will be Spilled a Space Engineers. Po jedné pak Vigor, Jets’n’Guns 2, Feudal Alloy a Shadows: Awakening. Celý článek zde.

Pixelart plošinovka Armortale má přibližný termín vydání

Podle tvůrců by měla vyjít na Steamu již v listopadu a vše už je jen otázkou technických drobností kolem samotného publikování na této platformě.

Blood will be Spilled má nový update

V naší redakci velmi oblíbená hra Blood will be Spilled získala včera novou aktualizaci. Patch s číslem 1.2 kromě menších fixů a visuálních úprav přínaší také nové NPC do města Driftwood a několik vylepšení pro nepřátele, kteří teď budou v soubojích lépe mířit a budou tak důstojnějšími protivníky.

Slovenská strategie Soviet Republic obsahuje nově trolejbusy a editor krajiny.

Košické studio 3DIVISION vydalo nový rozšiřující balíček pro svoji budovatelskou strategii Workers & Resources: Soviet Republic. Nově ve hře můžete využívat trolejbusovou dopravu, lepší optimalizaci hry nebo třeba editor krajiny.

Tvůrci z Amanita Design vydali hru Pilgrims

Jedná se sice o poměrně krátkou hru, která se dá však hrát několikrát dokola s různými výsledky. Hra nabízí krásnou stylová grafika a osobitý humor, přesně jak jsme od tvůrcu z Amanita Design zvyklí. Recenze na našem webu vyjde již brzy.

Mashinky představují silniční vozidla

Nyní máte možnost rozšířit vaše dopravní impérium o silniční automobily, koupit autobusy a nákladní vozidla, postavit silniční infrastrukturu včetně mostů a tunelů a hlavně dovézt prvních několik druhů zboží a cestující. Rozhodnout, kde je lepší použít silniční vozidla a kde vlaky je už na Vás.

BonVoyage brzy na AR (Rozšířená Realita)

Rozšířená realita používá vaše zařízení k míchání digitálního obsahu do skutečného světa. Na rozdíl od virtuální reality (VR) nepotřebujete žádné další brýle ani jiné zvláštní vybavení. Potřebujete jen fotoaparát vašeho zařízení. Takže potom budete moci hrát oblíbenou logickou hru BonVoyage klidně na své zahradě v trávě.

Attu Games vydali making of video pro hru Keep Me Burning

Studio Attu Games vytvořilo tuto hru za tři dny v rámci letošního Ludum Dare.

 

 

 

Michael Petr

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články