Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Workers & Resources: Soviet Republic

Vývojářské studio
3DIVISION
Vydáno
20. června 2024
Distributor
Hooded Horse
Země vývoje
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
Dual Intel 2,4 GHz nebo dual AMD Athlon 2,5 GHz
Paměť
8 GB RAM
Grafická karta
DirectX 11
Pevný disk
10 GB volného místa

Popis hry

Vybudujte sovětskou republiku a proměňte chudou zemi v bohatou průmyslovou velmoc ve hře na budování světa s propracovanými výrobními řetězci a plně simulovanou globální ekonomikou. Starejte se o život obyvatel od vzdělání přes práci a věrnost ke straně po zločinnost.

Spravujte všechny aspekty své republiky v této hře na budování města se sovětskou tematikou. Díky plánovanému hospodářství máte pod kontrolou všechno od těžby suroviny přes výrobu zboží až po poskytování služeb – využijte této moci a dělejte rozhodnutí, která mají dopad na každodenní životy lidí a jejich věrnost vůči národu. Ať už jde o stavbu, přepravu, obchod, zdravotní péči, vzdělání, zábavu, turismus, či jakýkoliv další z bezpočtu aspektů zcela rozvinutého města, je na vás, abyste rozhodli o dostupnosti, přístupnosti a kvalitě. Zápaste s hlubokou simulací globálních výrobních řetězců, zatímco budete hledat úrodnou půdu, rudné žíly a schůdné pozemky, na kterých vystavíte svůj národ – kéž na vás rádiové stanice pějí chvalozpěvy a občané se radují ve své slavné sovětské republice.

Kombinace několika komplexních simulací vdechuje život vašim městům ve hře Workers & Resources: Soviet Republic – ať už jde o cenu zboží na globálním trhu, řádnou distribuci elektřiny a vody, anebo zvýšenou dodávku tepla během zimních měsíců, se vším můžete manipulovat pomocí těch správných kroků. Upravte si nastavení hry podle toho, jak složité chcete mít konkrétní oblasti – stavitelé, urbanisté, ekonomové a nadšenci do simulací si budou moct užít své oblíbené mechanismy.

Řiďte svůj národ pomocí rublů i dolarů, zatímco se budete snažit najít rovnováhu mezi východním a západním trhem a obchodovat s národy z obou stran Železné opony, abyste získali přístup k cenné měně, surovinám a technologiím. Přestože následujete plánované hospodářství v sovětském stylu, jste nový národ bez příslušnosti – díky tomu se můžete zapojit do obchodu se západními zeměmi i sovětským blokem a těžit z toho. Věrnost jedné straně je vždycky možnost, ale když svým zbožím zaplavíte jeden trh, může to mít za následek menší zisky, a pokud budete druhou stranu ignorovat, možná se odříznete od užitečného technologického pokroku.

Seznamte se se záludnostmi realistické správy zásobovacích řetězců s více než 30 druhy zboží, které můžete získávat, vyrábět a převážet. Suroviny, zpracované zboží a odpadní materiály – to vše má specifická pravidla, kde je lze ukládat, jakými vozidly je lze převážet a jaké budovy jsou potřeba k nakládání a vykládání. Kapaliny se ukládají v nádržích a dopravují pomocí potrubí a čerpadel anebo se nakládají na vozidla s nádržemi. Vytěžené rudy se ukládají v agregátních skladištích a přesouvají pomocí dopravníků, valníků a nákladních vlaků. Na druhou stranu zpracované zboží se převáží v krytých náklaďácích a vagonech a ukládá se ve skladech. Organizujte vysokozdvižné vozíky kvůli přepravě na krátkou vzdálenost, budujte složité sítě dopravníků kvůli minimalizaci závislosti na vozidlech, anebo zboží mezi městy převážejte pomocí vlaků – správa zásobovacích řetězců je nedílnou součástí řízení národa a vy budete mít k dispozici vše od nákladních letadel přes nákladní vlaky až po nákladní vrtulníky, aby šlo všechno hladce.

Každá silnice, most, obytná budova a továrna se staví od základů, přičemž náklady reflektují velikost projektu. Zaplaťte tržní cenu za surové materiály a proveďte rychlou stavbu za pomoci zahraniční pracovní síly, anebo založte stavební kanceláře a poskytněte zaměstnání svým obyvatelům, kteří se vydají na staveniště postavit všechno pomocí lokálních surovin. Budovy mohou vyžadovat cokoliv od prefabrikovaných panelů přes ocelové trámy až po štěrk, beton a další – vyrábějte je a dodávejte lokálně, anebo je dovážejte a zjednodušte si celý proces. Budete soběstačnou republikou, anebo využijete mezinárodního trhu kvůli velmi rychlé expanzi?

Krátké zprávy

Slovenská strategie Workers & Resources: Soviet Republic přešla do plné verze

Workers & Resources: Soviet Republic
3DIVISION

Miroslav Žák – 25/06/2024

Slovenská strategie Soviet Republic obsahuje nově trolejbusy a editor krajiny

Košické studio 3DIVISION vydalo nový rozšiřující balíček pro svoji budovatelskou strategii Workers...

Košické studio 3DIVISION vydalo nový rozšiřující balíček pro svoji budovatelskou strategii Workers...

Workers & Resources: Soviet Republic
3DIVISION

Miroslav Žák – 08/10/2019

Workers & Resources: Soviet Republic má nový update

Podívejte se na video, kde můžete vidět všechny novinky, které přináší nový...

Podívejte se na video, kde můžete vidět všechny novinky, které přináší nový...

Workers & Resources: Soviet Republic

Miroslav Žák – 29/06/2019

Na AnimeShow 2019 bude prezentace slovenských a českých her

Pokud budete 29.-30. 3. 2019 v Bratislavě, určitě zajděte na akci AnimeShow...

Pokud budete 29.-30. 3. 2019 v Bratislavě, určitě zajděte na akci AnimeShow...

Slovenská hra Workers & Resources: Soviet Republic vyjde na steamu

Již brzy vyjde slovenská hra Workers & Resources: Soviet Republic v předběžném přístupu...

Již brzy vyjde slovenská hra Workers & Resources: Soviet Republic v předběžném přístupu...

Workers & Resources: Soviet Republic
3DIVISION

Miroslav Žák – 15/03/2019

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.