Vývojářské studio
Nine Rocks Games
Vydáno
11. srpna 2023
Distributor
THQ Nordic
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Prozkoumejte rozmanité krajiny od větrných hor přes smrtící pouště až po rozlehlé savany plné života. Připojte se k Malachimu, profesionálnímu loveckému průvodci, který vede skupinu dobrodruhů napínavým světem Tikamoon Plains, inspirovaným africkou divočinou. Vybavte se širokým výběrem střelných zbraní, loveckých luků a výstroje, abyste mohli lovit ty nejlepší trofeje a vyzdobit si lovecký domek, zatímco se ponoříte do každodenní rutiny jedinečné divoké zvěře.

Vítejte na Tikamoon Plains!
Ať už se vydáte na průzkum autem, UTV nebo pěšky, Tikamoon Plains vám nabídne překvapivou škálu biomů. Od svěžích zelených travnatých ploch a lesů na březích řek na jihovýchodě přes suché savany s roztroušenými stromy a keři až po horské a pouštní oblasti na západě.

Bohatá divoká příroda
Život kvete na celé Tikamoonské pláni, zejména na pastvinách, kde vodní zdroje lákají různé druhy zvířat, jako jsou černí pakoně, prasata bradavičnatá a egyptské husy. Na těchto travnatých plochách se můžete setkat také s mohutnými buvolci kapskými, i když ti obývají především savany, kde hledají potravu a nacházejí stín pod stromy.
Pozorování pakoňů modrých, gemsboků a hyen skvrnitých v jejich přirozeném prostředí je skutečně působivé, ale buďte obezřetní, protože pláně ovládá král zvířecí říše, lev.

Pastviny a pouště jsou domovem zvířat, jako je kudu velký, ale pokud se vydáte do hor, spíše narazíte na zvířata, jako jsou jezevci medvědí.

Dokonce i pouštní oblasti skýtají příležitosti k lovu, a to i přes svou tajemnou a smrtící povahu. V tomto suchém prostředí se daří rychlým a mrštným gemsbokům a můžete se setkat také s hyenami skvrnitými, které si přizpůsobily zvláštní schopnosti, aby přežily.

Nový způsob loveckého zážitku
Každý lovecký revír ve hře Way of the Hunter nabízí jedinečný zážitek, ale Tikamoon Plains představuje zcela nová africká prostředí, včetně savany a pouště. Navíc byly přidány luky jako nová třída zbraní a vyžadují jiný přístup k lovu než střelné zbraně. Při jejich používání buďte opatrní, lovci.

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.