Vývojářské studio
Nine Rocks Games
Vydáno
6. února 2024
Distributor
THQ Nordic
Země vývoje
Žánr hry
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Objevte kouzlo Nového Zélandu, ráje pro milovníky přírody i lovce. Tato země je ukázkou všech možných prostředí a nabízí prázdninové dobrodružství plné zvratů a jedinečných loveckých zážitků v jedné z nejdivočejších přírodních scenérií na Zemi.

Vítejte v parku Matariki

Park Matariki na Novém Zélandu nabízí pozoruhodnou směs biomů. Projděte kopcovitým nebo hornatým terénem, který je domovem jedinečného tahra himálajského a mohutného jelena sambarského, a vydejte se do nížinných lesních oblastí, domény majestátních jelenů. Ponořte se do krásy přírody a živé zvěře, která vás zaujme na dlouhé hodiny, a zároveň vám nabídne pohled na jedinečné místní zvyky a tradice.

Zažijte přírodu jako nikde jinde

Park Matariki je svět sám pro sebe, najdete v něm jezera, přehrady, pláže, husté lesy, strmé kopce, skryté jeskyně, řeky a deštné pralesy. Nabízí obrovskou škálu biomů a divoké zvěře, od divokých prasat a koz, které jsou na Novém Zélandu jedinečné pro Way of the Hunter, až po divoké kachny a jeleny sika. Užijte si pohled na všechna zvířata, která sem byla v posledních staletích přivezena a stala se jejich novým domovem.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.