Vývojářské studio
Nine Rocks Games
Vydáno
19. října 2023
Distributor
THQ Nordic
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Balíček Steyr Arms představuje ve hře Way of the Hunter 4 nové lovecké pušky, včetně Steyr-Gams – nově oznámené vysokohorské lovecké pušky, která je ve hře Way of the Hunter exkluzivně k dispozici ještě před zahájením prodeje v obchodech.

Společnost Steyr Arms je mistrem řemeslného zpracování a každou loveckou pušku vytváří z vysoce kvalitních materiálů a s vynikajícím designem. Od svého založení v roce 1864 jsou legendami ve svém oboru s důrazem na kvalitu, spolehlivost a přesnost.

Balení Steyr Arms obsahuje následující pušky:

Steyr-Gams
Steyr-Gams je ideální puška pro vysokohorský lov. Je vybavena optimalizovanou skautskou hlavní a integrovanou picatinny lištou pro přesnou montáž optiky. Inovativní kombinace uhlíkové pažby a nejmodernější technologie 3D tisku vytváří ultralehkou pušku nejvyšší kvality a přesnosti.

Steyr SSG M1
Puška SSG M1 je určena pro středně velkou zvěř a splňuje i ty nejnáročnější požadavky. Je založena na tradičních přednostech, jako je přesnost a spolehlivost, a zároveň se může pochlubit novým multifunkčním podvozkem, který nenajdete u žádné jiné pušky.

Steyr Mannlicher CL II Fullstock
Vysoká spolehlivost, maximální přesnost, pohodlí při používání, Steyr Mannlicher CL II je jednou z lepších možností, pokud jde o zvládnutí té největší a nejnebezpečnější zvěře.

Steyr Monobloc ARMAD zeleno-hnědý
Celoocelová zbraň vyrobená podle vojenských standardů pro maximální odolnost. Nová konstrukce „monoblok“ – hlaveň a pouzdro jsou vyrobeny z jednoho kusu pro bezkonkurenční přesnost. Špičková ergonomická pažba s mnoha inovativními možnostmi přizpůsobení. Tato limitovaná edice používá vysoce kvalitní ocel ARMAD a má zelenohnědou povrchovou úpravu.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.