Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2019 (11. října)

Vývojář

Alda Games

Distributor

Alda Games

Žánr hry

AkčníDobrodružnáNezávislé

Platforma

AndroidPCPlaystation 4Playstation 5

Typ hry

Free to play

Multiplayer

Ne


 2 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Svět zničený zombie apokalypsou je neveselé místo. Ty ses do něj narodil, takže teď musíš každý den bojovoat o život proti zombie, banditům a nebezpečným boss monstrům. Budeš plnit důležité příběhové questy a spoustu vedlejších úkolů, levelovat svoje skilly a perky, prodávat a nakupovat vybavení a komunikovat s NPC.

Walking Zombie 2 je staré dobré FPS s příběhem, kupou questů a spoustou střílení s různými zbraněmi. Tvými hlavními nepřáteli budou zombie, které teď vládnou světu. Jsou všude, ve spoustě podob a hlavně se vyskystují v nezdravě velkých počtech. Budeš používat různé zbraně s rozmanitými náboji, nebo granáty a zbraně na blízko. Dobře ti poslouží i lékárničky a jídlo, aby ses po náročných soubojích vyléčil. Jak budeš plnit více a více questů, tvoje postava náležitě zesílí díky lepším statům a výbavě, ale i unikátním perkům. Budeš chtít více životů, nebo lepší šanci odemknout zámek, nebo snad nižší spotřebu benzínu při cestování po mapě světa?

Technická konfigurace
Procesor
2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 11
Pevný disk
2 GB volného místa
Oficiální stránky

aldagames.com

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry