Stav hry

Zrušenocz

Datum vydání

1995

Distributor

BBS Interactive Multimedia

Tears

Tears

Žánr hry

RPG

Platforma

PC DOS

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Tears je česká RPG adventura provedená v 3D izometrickém zobrazení v prostředí středověkého fantasy od Karla Papíka. Hra založena na reálně fungujícím světě, kdy má každá postava svůj denní režim. Například zemědělec ráno vstal, šel orat pole, v poledne si odskočil do hospody na jídlo a v noci spal. Vaším úkolem je provést politický převrat ve svém království a získat pro sebe moc. Hra slibuje vysokou inteligenci postav a obrovské množství různých předmětů a zbraní.

Příběh hry: Hlavní postava Ratingen je jedním z členů Velké rady, která spravuje Thrálské království. Ovšem v radě dochází čím dál častěji k rozporům. Zigid a Arkadas, další členové rady, jsou sice lidem oblíbení, ale jako vládcové nejsou příliš schopní. Ratingen se proto po nějakém čase rozhodne, že je zapotřebí převzít moc nad Thrálskem do vlastních rukou. Politická situace v okolních zemích totiž jasně napovídá, že je jen otázkou času, kdy se někteří ze sousedů spojí s cílem podrobit si království. Ratingen chce i nadále v zemi zachovávat principy demokracie, avšak chce dát přednost vládě více centralizované; pro demokracii, jak si ji představuje Zigid a Arkadas, země ještě nedozrála. Nyní je třeba vybudovat stát hospodářsky dobře prosperující, vojensky silný a nezmítaný žádnými vnitřními rozbroji. Thrálsko je země poměrně malá, a proto může být, dle Ratingenova mínění, docela dobře řízena z jednoho centra, není zapotřebí celou zemi drobit na jednotlivé marky, mezi nimiž vládne rivalita…

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

tears

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry