Vývojářské studio
Bitmap Galaxy
Předpokládané vydání
2024
Distributor
Grindstone
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Preserve je odpočinková logická hra o přírodě, ve které se staráte o živý ekosystém tím, že chytře rozmístíte rostliny a zvířata tak, abyste vytvořili dokonalou symbiózu podle svých představ.

  • Vertikální rozšiřování mapy – Ve hře Preserve budete svojí přírodní hexagonovou diorámu rozšiřovat nejen horizontálně, ale i vertikálně, tím, že budete skládat jednotlivé přírodní vrstvy na sebe.
  • Rozmanité biomy – od lesů a savan až po karibské útesy – každý z biomů má svůj vlastní a jedinečný soubor rostlin, živočichů, či environmentálních výzev, které má hráč za úkol objevit a překonat.
  • Herní módy – Mimo primárního herního Harmony (high-score) módu a logicky zaměřeného Puzzle módu, vám Kreativní mód umožní budovat si svůj svět bez jakýchkoliv omezení. Integrovaný Foto systém vám následně umožní zachytit všechny vaše výtvory do nádherných obrázků a videí.
  • Přírodní divy světa – Nic nemůže zkrášlit vaší mapu víc, než vrcholky zasněžených Alp, romantické levandulové pole či majestátní sekvojové lesy, které můžete získat díky unikátnímu systému upcyklování karet.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.