Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2022 (19. září)

Vývojář

Kube Games

Distributor

Kube Games

Žánr hry

NezávisléStrategie

Platforma

Windows PC

Typ hry

DLC

Multiplayer

Ano - Kooperativní režimMístní hra pro více hráčůOnline hra pro více hráčůPVP


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Nové rozšíření nabízí možnost výběru až z 25 hratelných států s odlišnými herními styly na obrovské mapě s 5000 políčky. Začněte zlehka na trůnu Kartága, Ptolemaiovské nebo Seleukovské říše, kterým se ostatní hráči mohou jen těžko rovnat velikostí, ekonomickou vyspělostí a silou armády. Pak si vyzkoušejte své vladařské schopnosti jako Antigonus, Lysimachus nebo Helada, kteří se musí vypořádávat s rostoucími ambicemi svých sousedů stejně jako s nepokoji na domácí frontě. Následně seberte odvahu a zahrajte si za Etrusky, Římany nebo Samnity – malé státy zápasící o nadvládu ve válce vlekoucí se už desítky let. A nakonec skočte rovnou do bitevní vřavy a s válečným křikem na rtech se jako vůdce jednoho z barbarských kmenů pokuste zajistit přežití vlastního národa.

To ale není všechno. Kromě 25 hratelných frakcí se ve hře objevují i tzv. kočovné kmeny, které hledají místo, kde by založily svá království a zajistili si tak svoji budoucnost a jednou provždy změnily rovnováhu starého světa.

Technická konfigurace
Procesor
Dual Core 2.0 GHz
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk
2 GB volného místa
Oficiální stránky

imperiumsgame.com

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry