Vývojářské studio
Peter Kováč
Vydáno
2. listopadu 2020
Distributor
Peter Kováč
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne
Procesor
x64 architecture with SSE2 instruction set support
Paměť
512 MB RAM
Grafická karta
DX10, DX11 or DX12 capable GPU
Pevný disk
250 MB volného místa

Popis hry

Vyřešte stovky zábavných i zapeklitých hlavolamů v této originální tahové logické hře. Schovejte se před nepřáteli nebo je nalákejte do pasti, otevřete nové cesty k cíli pomocí tlačítek či se vyhněte překážkám pomocí teleportu!

Originální tahová logická hra kde se ocitnete v roli osamělé koule uvězněné ve světě nebezpečných kostek! Nalezněte způsob jak uniknout ze stovky úrovní – od jednoduchých až po ty brutálně komplexní.

Vlastnosti

Využijte prostředí ve svůj prospěch – nalákejte nepřátele do pastí, otevřete nové cesty pomocí tlačítek nebo se teleportujte do bezpečí. Vyhněte se minám a použijte bomby ke zničení svých nepřátel! Objevte více než 20 unikátních herních elementů a mnoho šílených způsobů jak je kombinovat!

  • 5 různých typů nepřátel
  • 17 unikátních herních elementů
  • Kampaň s více než 100 úrovněmi
  • Náhodně vytvořené hlavolamy s kosmetickými odměnami
  • Editor úrovní

Kampaň

Kampaň je rozdělena do několika kapitol které Vás provedou světem Cubiscape. Téměř každá kapitola představí jeden či dva herní elementy a postaví Vás před nové, čím dál tím těžší, výzvy. Buďte připraveni usilovně přemýšlet při objevování všech překvapivých situací které mohou nastat když se zkombinuje mnoho herních elementů dohromady v jedné úrovni!

Náhodně vytvořené hlavolamy

Pokud je pro Vás kampaň příliš snadná nebo naopak obtížná, můžete vyzkoušet naši velkou sbírků náhodně vytvořených úrovní. Vyberte si jednu ze čtyř obtížností (od jednoduché až po šílenou) a pusťte se do hraní. Za vyřešení úrovně obdržíte body (za těžší úrovně je více bodů) díky kterým postoupíte na výšší hodnost a tím odemknete kosmetické odměny – jako například nový vzhled pro kuličku: „Tlukoucí srdce“ !

Editor úrovní

Dokončili jste všechny úrovně? Vydejte se do editoru a vytvořte si vlastní. Můžete je pak sdílet s přáteli nebo celou komunitou! Editor je velmi jednoduchý na použití takže to zvládne opravdu každý.

Krátké zprávy

Vyšla česká hra Cubiscape 2 na steamu

Před pár dny vyšla česká hra Cubiscape 2 na steamu. Jedná se...

Před pár dny vyšla česká hra Cubiscape 2 na steamu. Jedná se...

Cubiscape 2

Miroslav Žák – 06/11/2020

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.