České free-to-play hry vydané v roce 2020

Miroslav Žák – 24/01/2021

Přinášíme seznam 33 českých free-to-play her vydaných v roce 2020. Pokud znáte hru, která není v seznamu prosím napište.

LEDEN

Flip GoalMingle Games

Cílem míče zasáhnout cíl! Dopřejte si svůj kop dokonale, aniž byste se dotkli jiných fotbalistů. Vyzvedněte svůj oblíbený tým!

ÚNOR

Shadowgun War GamesMadfinger Games

Shadowgun War Games je další hrou z univerza Shadowgun. Tentokrát se však jedná o čistě multiplayer záležitost. Hra má ambice dostat se na e-sporty. Jedná se o hero shooter. Bojují proti sobě dva pětičlenné týmy ve kterých si každý hráč vybere je jednoho z přednastavených hrdinů. Zatímco Shadowgun: Legends mohl připomínat hry jako Destiny, tak Shadowgun War Games je spíše mobilní verzí Overwatch.

The Pixel Boy’s AdventuresAppsGears

The Pixel Boy’s Adventures je logická logická hra s grafikou pixelů, základní klon hry Sokoban. Cíl je jednoduchý. Přesuňte červený rámeček do závěrečné fáze.

Merge TanksNOXGAMES

Sestav si svou armádu z tanků a užij si zábavnou hru. Nasbírej všechny tanky a vybuduj válečné tycoon impérium. Zkombinuj stejné tanky a získej lepší a větší. Tanky vydělávají peníze, takže je vylepšuj pro vyšší zisk a odemkni nové tanky, i když jste v režimu offline. Chyť Zeppelin pro více zábavy a získej hodnotné odměny. Naše merge hry: merge kamion, auto, hamburgery, zvířátka, loutkový fotbal.

Merge JewelsNOXGAMES

Jednoduchá evoluční hra je zde. Zkombinuj stejné kameny, aby jsi získal cennější typ. Každý šperk vydělává automaticky peníze i v případě, že jsi v režimu offline. Unikátnější drahokamy ti vydělají více peněz a pomohou ti odemknout více slotů. Stisknuti tlačítko Speed ​​up nebo chytni netopýra a získej odměny. Vyzkoušej naše další mergery: merge auta, hamburgery, zvířata, puppet fotbal.

DUBEN

Zombero: Hero ShooterAlda Games

Bojujte v masách zombie a dalších příšer v této roguelike střílečce a užijte si epické dobrodružství plné bláznivé akce. Zombie apokalypsa opět zuří a řešení může najít pouze muž se silnou vírou a ještě silnějšími zbraněmi.

Česká hra pro dětiVYGO GAMES

Klikněte na obrázek a dozvíte se název předmětů,zvířat a dalších věcí.

KVĚTEN

Puppet Soccer StrikerNOXGAMES

Nový typ fotbalové hry je tady! Užij si a zlepši své střelecké dovednosti. V této úžasné fotbalové hře jsi pouze ty a míč – žádný faul nebo červené karty. Tvůj kop musí být perfektní. Tvá mysl by měla být čistá a soustředěná.

Octagon 2Mugeaters

Pokračování velmi úspěšné hry Octagon z roku 2013 vás táhne zpět do megaplexu chodeb, platforem, překážek a mezer. Octagon vyrostl a stal se rychlejším, komplexnějším a velmi náročným. Dokážete přežít i ty nejšílenější šílené rasy? Octagon je minimální arkádová hra, ve které se musíte pohybovat rychle nebo zůstat pozadu. Jak se podlaha pohybuje pod vámi, roztočte svět kolem sebe a vyhněte se nárazům. Energizující soundtrack oceněné Jessice Kelly vás udrží v zóně vašeho závodu cíl. Ale s každým opakováním po pouhých 60 sekundách tuto velmi náročnou hru porazí pouze superrychlé reflexy.

Rope Mummy Crime SimulatorHGames-ArtWorks

Tato hra je městský simulátor v pohledu třetí osoby (a režim FPS), kde řídíte auto, motorku, vlak, letadlo atd. Budete bojovat s různými hvězdnými mafiánskými gangstery z Ameriky, Ruska, Číny, Mexika, Japonska atd.

Black Hole Hero: Vice Vegas Rope MafiaHGames-ArtWorks

Tato hra je městským simulátorem z pohledu třetí osoby, kde řídíte auto, motorku, letadlo atd. Hrajete jako kyborg a celé město vás bojí.

ČERVEN

Hurricane Superhero: Wind Tornado Vegas MafiaHGames-ArtWorks

Tato hra je městským simulátorem v pohledu třetí osoby.

Amazing Powerhero: New York GangsterHGames-ArtWorks

Amazing Powerhero je městský simulátor z pohledu třetí osoby, kde řídít auta nebo motorku.

Snow Storm SuperheroHGames-ArtWorks

Jste hrdina, který ovládá sníh a led. Můžete zmrazit kohokoli nebo cokoli. Budete bojovat proti různým zločincům z Ameriky, Ruska, Číny, Mexika, Japonska.

Super Miami GirlHGames-ArtWorks

Jste policejní žena ve městě, která čelí problémům se zločinem. Musíte se vypořádat se všemi gangsteri z města. Můžete pomoci psům, aby vám pomohli. Můžete mít až 3 psy a můžete je vyrovnat. Začínají jako štěně, ale vyrostou. Stanou se silnějšími a budou mít více zdraví. Nakonec to budou nezastavitelná zvířata. Všichni gangsterové se jich budou bát, víc než oni.

Dollar heroHGames-ArtWorks

Jste hrdinou města, které čelí problémům s kriminalitou. K vyřešení těchto problémů můžete použít své schopnosti síly, jako je laserový paprsek z ruky, nebo můžete zvednout předměty ze země a rozbít je na zemi. Máte jednu velmi zvláštní věc – můžete létat. Existuje několik obchodů.

Roll Ball AdventuresSentiler s.r.o.

Mobilní hra, kde jste kuličkou a musíte projít celý level a vyhnout se nástrahám.

Merge Airplane: Cute Plane MergerNOXGAMES

Vybuduj si své letecké impérium. Na začátku jsi kapitán pouze jednoho malého roztomilého letadla. Budeš muset koupit nové a sloučovat stejné letouny a dostat tak ty lepší. Dohlédni na každé parkovacího místo a letadlo.

ČERVENEC

Light the SeaKetchiGames

Cestujte náhodně generovaným podvodním údolím, zachraňte mláďata želv, unikněte predátorům a vyhněte se pastím, abyste získali nejvyšší skóre. Svět se vyvíjí kolem vás, jak cestujete daleko daleko, což vám ztěžuje průchod.

Merge Cyber CarsNOXGAMES

Kupuj vznášející se auta, merguj stejné transportéry, měj přehled o každém parkovacím místě a závodišti a staň se boháčem. Kde jsou tvé peníze? Každé létající auto vydělává peníze za každý dokončený polygon. Stáhni hru a začni budovat své impérium.

Who is faster?Sitak Games

Je to zajímavá kvizová hra, ve které můžete rozšířit své znalosti o zvířatech.

SRPEN

LungoJL Apps

Lungo je česká logická hra, která pořádně otestuje vaše logické myšlení. Hraní této minimalistické logické hry je skvělé cvičení na zlepšení vašeho logického myšlení. Ačkoliv jednotlivé logické hlavolamy vypadají na první pohled jednoduše, překvapí vás, jak obtížná hra dokáže být. Poté, co pochopíte základní logické principy hry, váš mozek se začne zlepšovat a zrychlovat při řešení dalších a dalších hlavolamů.

ZÁŘÍ

Legend of TharsisVindiez

Legend of Tharsis je snadno ovladatelná adventura nabízející to nejlepší ze žánru RPG a silný příběh.

Merge Space Ships: Cyber Future Merger 3DNOXGAMES

Objevujte galaxie, slučujte vesmírná letadla.

ŘÍJEN

Puppet Soccer ClashNOXGAMES

Vyber si svou pozici a skóruj strike. Líbí se ti výzva, superstar? Můžeš získat více mincí jako bonus za speciální góly. Použij svou fantazii a kopej neuvěřitelné góly.

JetPets EscapeKALA Games, Broccoli Games

Zachraňte roztomilá zvířata z laboratoře zlého, šíleného vědce! Ale to nejsou jen obyčejná zvířata, naše chladná zvířata mají supervelmoci, aby se mohla probojovat z laboratoře a ze svého žaláře. Každé zvíře má svou vlastní supervelmoc, která dokáže zničit a zabít všechny zlé stvoření a děsivé překážky. Pomozte uniknout každému zvířeti prostřednictvím 3 super nebezpečných úrovní – voda, vesmír a jeskyně! Každé zvíře si může vyzkoušet vybavení různými jetpacky a power-upy. CÍL Z TĚCHTO ROZMĚRNÝCH ZVÍŘAT JE VE VAŠÍ RUCE!

Důkaz 111Play By Ears

Hra Důkaz 111 je unikátním počinem studia Play by Ears, které vytvořilo první českou interaktivní hru založenou pouze na zvuku. Hráči na telefonech s iOS a Android rozhodují o tom, jakým směrem se bude příběh vyvíjet. Audiohru můžete ovládat i se zavřenýma očima a nechat se tak naplno pohltit. Příběh hry vás přenese do 80. let USA. Hlavní hrdinka Alice Wellsová, náčelnice městečka Fairfield, řeší záhadný anonymní telefonát. Ten ji zavede na nehostinný ostrov do hotelu Harbor Watch Inn, kde nemůže nikomu věřit.

Cartoon StrikeGametoria

V Cartoon Strike je každá mapa inspirována oblíbenou hrou. Hráči si mohou během druhé světové války vychutnat pár minut bojů, po několika minutách v současnosti, v budoucnosti nebo dokonce ve středověku. Kromě výchozích herních režimů mohou hráči zažít i známý režim Battle Royale.

LISTOPAD

Dig & FlyWoodDog Games

Dig and Fly je unikátní směsicí Match3, Idle a strategie. Kombinuje možnost „rychle si něco naklikat“ s možností zahrát si delší dobu když na to máte čas. Během mise na záchranu země se nudit rozhodně nebudete. Kolonizování vesmíru, spousty vylepšení vaší rakety a dolů a souboje s vetřelci to vše vás čeká v Dig&Fly.

Pocket ShipsTitan Arrow Games

Připojte se k úžasnému světu nečinných magnátů a staňte se nejlepším nečinným obchodníkem vůbec. Rozvíjejte svou říši, sklízejte zboží, posílejte lodě na expedice a popadněte truhly s pokladem plné zlata nebo užitečných předmětů. Nová mobilní hra od Brněnského studia Titan Arrow Games.

BohušSitak Games

V této netradiční aplikaci naleznete přes 100 nezapomenutelných hlášek Bohuše z filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Bohuš je rázovitý vesnický chlapík, který alkoholem nikdy neopovrhl. Tak se není čemu divit, že i v této aplikaci budete Bohušovi podávat panáka slivovice a následně si vyslechnete jeden z jeho kultovních výroků.

Cubiscape 2Peter Kováč

Vyřešte stovky zábavných i zapeklitých hlavolamů v této originální tahové logické hře. Schovejte se před nepřáteli nebo je nalákejte do pasti, otevřete nové cesty k cíli pomocí tlačítek či se vyhněte překážkám pomocí teleportu!

České hry vydané v roce 2020
České DLC vydané v roce 2020
České freeware hry vydané v roce 2020

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články