Preview

Gumboy Tournament – Preview

Gumboy Tournament je pokračováním úspěšné hry Gumboy z roku 2006 od týmu Cinemax (Ve stínu havrana, State of War).

Gumboy se vám hned na začátku představí jakou gumový míček, který se umí točit, brzdit a skákat. A tyto tři schopnosti se budou velmi hodit při sbírání co nejvyššího počtu bodů. Těšit se můžeme na čtyři herní módy, kde nechybí sbírání diamantů, přetahovaná o zdroj bodů, klasický CTF (boj o vlaku) a „závod„, jenž je definován vlaječkami, které musíte ve správném pořadí sesbírat.

Nejsilnější stránkou hry bude samozřejmě multiplayer. S kamarády si to rozdáte buď po místní síti, v internetu nebo až ve čtyřech na jednom počítači. Troufnu si říct, že hratelnost se v tomto případě může vyhoupnou až třeba k takové arkádové pecce jako byl Atomic Bomberman. Grafika rozhodně nevypadá špatně a vykreslí dvě desítky levelů. Oproti předchozímu dílu nebude chybět ani svižná hudba.

Fyzikální model založený na simulaci chování gumového míče dokonce zaujal porotu na festivalu nezávislých her IGF a hra je nominována na cenu za technickou dokonalost. Datum vydání je plánován na první čtvrtletí 2008 a cena na velmi příznivých 299 Kč.

Autor: Untouchable
19. 01. 2008

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat