Gamebaze Cowork je open-space pro herní vývojáře v centru Brna

Michael Petr – 23/01/2024

Gamebaze od října minulého roku otevřel open-space pro herní vývojáře. Cowork se nachází v kreativním hubu KUMST přímo v centru Brna. Hlavní myšlenkou bylo nabídkou sdílené prostory pro zaměstnance, osvč a studenty stejného oboru. Pracovní prostředí mezi lidmi z herního vývoje vytváří podmínky pro sdílení know-how, zpětnou vazbu nebo příležitosti pro nové spolupráce.

 

 

Případní zájemci vyplní formulář na webu Gamebaze v sekci cowork. Poté se vám ozve Natálie nebo Lukáš a domluví si s vámi prohlídku, na které rovnou získáte přístupy do místnosti i budovy KUMSTu. Vstup do coworku je neomezený včetně víkendů.

gamebaze

V místnosti se nachází sedm pracovních míst s monitory a základními periferiemi. Službu pracovního open-space nabízí Gamebaze momentálně bez poplatků.

gamebaze

Každý měsíc se pořádají akce pro členy coworku i inkubátoru. Pravidelně jsou to například snídaně, kde se vývojáři setkávají a diskutují různá témata jako nezávislé vydávání her, byznysové modely kolem vývoje, nebo zajímavé herní tituly.  Gamebaze pořádá události i pro veřejnost. V prosinci například proběhl workshop Unreal Engine pro začátečníky. Pokud vás zajímají další připravované akce, nebo chcete sledovat pravidelný newsletter o herních událostech následujícího měsíce, připojte se na Gamebaze Discord server.

Michael Petr

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.