Článek

Dnes večer startuje 2. ročník festivalu Gamescrunch

Už dnes (23. 4. 2021) od 18:00 se můžete připojit na první část letošního ročníku mezinárodního herního festivalu Gamescrunch.

Od 18:30 pak bude prostřednictvím Discordu probíhat workshop na téma „Jak založit herní studio a nespálit se při tom“ s Jaroslavem Menčíkem, kterého můžete znát díky naší sérii Videoherní právo.

Jaroslav Menčík

V sobotu se pak akce rozjede naplno a čeká vás celodenní program s mnoha zajímavými hosty. Kromě šesti živých přednášek, bude probíhat také Indie Expo kde se představí na dvacet větších či menších indie her, mezi kterými budou například FPS Hrot, strategie Grayzone a Imperiums: Greek Wars, nebo platformer Pillow Bellow a mnoho dalších, ve kterých by měl každý najít svého favorita ať už má rád jakýkoliv žánr.

Kompletní program najdete níže. Je to zadarmo a není potřeba nikam jezdit, stačí si jen udělat pohodlí před PC. Budeme se na vás těšit. Odkaz na web je zde.

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat