Stav hry

Ve vývojisk

Datum vydání

2020 (30. dubna)

Vývojář

EastWorks

Distributor

EastWorks

Gray Zone

 V archívu

Žánr hry

RPGStrategie

Platforma

Windows PC

Typ hry

Předběžný přístup

Multiplayer

Ano -


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Gray Zone je taktická RTS střílečka s RPG prvky. Je to odysea otroka, který ze vzepřel svým pánům, odehrávající se v naší galaxii stovky let v budoucnosti. Čekají na vás svébytné postavy, zábavné dialogy a spousta akce!

Vydej se na velké dobrodružství odehrávající se ve vzdálené budoucnosti. Prožij příběh Valerna, otroka ve spárech zkorumpované vlády, kterému bylo přisouzeno dokázat velké věci. Prozkoumej některé z kolonizovaných planet naší galaxie, světy jedinečné svou faunou i florou, překypující lidskými příběhy. Pomož Valernovi postavit se nedostižným mocnostem, které stojí mezi ním a pravdou. Všechny dialogy a příběhové scény ve hře mají anglický dabing.

Ve hře Gray Zone velíš svým hrdinům a ostatním přátelským jednotkám tak, aby ses vyhnul nepříteli či ho zničil. Tvým úkolem bude plnit příběhové úkoly, ty jsou hlavní a volitelné, a to tak, abys minimalizoval své ztráty. Budeš vytvářet týmy, používat různé zbraně, předměty, stroje a vozidla. Hra nabízí „taktický mód“, který zastaví čas, a umožní ti si v danou chvíli rozmyslet další kroky, případně rozdat různé úkoly různým jednotkám v jeden moment.

Technická konfigurace
Procesor
Intel(R) Core(TM) i5-3550 CPU @ 3.30GHz
Paměť
6 GB RAM
Grafická karta
NVIDIA GeForce GTX 660
Oficiální stránky

grayzonegame.com

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Gray Zone

Art works (16)

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry