Článek

30. července vyjde historická 4X tahovka Imperiums: Greek Wars

4X tahová strategie Imperiums: Greek Wars, která se dostala i na náš seznam nejočekávanějších her ve vývoji, má datum vydání.

Imperiums: Greek Wars je 4X tahová strategie, která unikátně kombinuje prvky grand strategií s mytologií. Hra je inspirovaná předchozím titulem z dílny Kube Games (dříve Kubat Software) Aggressors: Ancient Rome, která je na našem seznamu TOP 10 strategií. Nyní nás ale tvůrci zavedou ještě dál do minulosti, do časů Filipa II. Makedonského a jeho snu o sjednocení tehdejšího helénského světa pod ochranou velké makedonské říše.

Hráči si mohou vybrat z téměř 30 států, včetně mocných Athén či Sparty, ambiciózní Makedonie, divokých barbarů a dokonce i perských provincií.
Postavíme se nepřátelům v historicky přesném světě na největší mapě antického Řecka kdy vytvořené v tomto žánru. K vybudování silné říše musíte skvěle ovládat válečnou strategii, mít politickou předvídavost a chytře promyšlenou taktiku. K tomu, abyste se stali legendou, ale bude třeba mnohem víc.

Celý svět Imperiums je obklopen mýty a legendami, umocňující prožitek ze hry a dál rozvíjející její příběh. Tyto báje otvírají cestu k napínavým dobrodružstvím a nebezpečným výpravám ve stopách starověkých hrdinů.

Díky generátoru map, který je součástí hry, nabízí Imperiums bezpočet na míru vytvořených světů, které si můžete upravovat podle svých přání. Snadná modovatelnost, herní editor a integrovaný Steam workshop zaručují prakticky neomezenou hratelnost. Offline i online multiplayer a Ironman režim nabízí spoustu příležitostí, jak otestovat dovednosti každého vášnivého stratéga až na hranice možností.

Vydejte se ve stopách velkých králů a bájných hrdinů a zažijte starověké Řecko tak jako nikdy předtím.

Klíčové vlastnosti hry:

  • nejdetailnější a největší mapa starověkého Řecka, která kdy byla pro strategii vytvořena
  • realistická simulace expanze říší
  • lstivá diplomacie
  • zákeřné AI
  • neomezená možnost vytváření nových zajímavých světů
  • prvky antické mytologie

Official website – imperiumsgame.com
Facebook – facebook.com/Imperiumsgame/
Twitter – twitter.com/kube_games
Instagram – instagram.com/imperiums_game

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat