Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2018 (30. srpna)

Vývojář

KUBAT SOFTWARE

Distributor

Slitherine Ltd.

76
Hodnocení
61—80  Obecně příznivé recenze
Žánr hry

Online hraStrategie

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Aggressors: Ancient Rome je historická 4X tahová strategie zaměřená na období starověkého Říma. Její vývoj začal již na konci roku 2008 jako volnočasová aktivita hlavního vývojáře, který se rozhodl vytvořit tahovou strategii založenou na jeho vlastní deskové hře. Kromě původních pravidel deskové hry se hra Aggressors částečně inspirovala také hrami jako je Civilization 4 a Colonization a částečně i staršími bestsellery jako byl Panzer General nebo Centurion. Od začátku vývoje byla hra navržena s podporou módů, různých typů počítačových hráčů a v budoucnu i multiplayer podporou.

Během let se hlavní vývoj zaměřil především na mód Ancient Rome, který se pomalu blíží ke svému dokončení. Mód je zaměřený na starověk a při vývoji se náš tým soustředil nejen na vytvoření pravidel a stylu hry, který bude hráče bavit, ale zároveň nám šlo i o historickou přesnost, tj. o vytvoření co nejvěrnější podoby a stavu států v dobách antického světa. Nejde tedy jen o mapy, které jsme vytvářeli podle historických zdrojů, ale i o samotný způsob hry a rozhodování, která na hráče čekají. Důraz byl kladen na takové situace a aspekty řízení země, které museli v minulosti řešit i vládci starověkých kmenů a států.

Hra obsahuje mnoho principů známých z jiných strategických her jako je mikromanagement, vynálezecký strom, různé systémy státní správy, ale zároveň je zde i mnoho nových principů, které pomáhají věrněji navozovat dojem historické reality.

Technická konfigurace
Procesor
Dual Core 2.0 GHz
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
DirectX 9 class GPU with 1GB VRAM
Pevný disk
1500 MB volného místa
Oficiální stránky

www.aggressors-game.com

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry