Článek

Ylands přináší další velký update

Česká sandboxová hra Ylands přichází s updatem na verzi 0.12. Hlavním jmenovatelem tohoto updatu je optimalizace.

Vývojáři si vyslechli stížnosti komunity a zapracovali na tom aby hlavní menu bylo intuitivnější. Hráč se dříve musel proklikat spoustou položek což je častý problém u podobných her v předběžném přístupu, které postupně přidávají funkce. Nyní by se měl proces dostání se do hry velmi usnadnit.

Další věc kterou se vývojáři snažili více zjednodušit jsou inventáře a práce s nimi ve hře samotné. Opět se snažili o to aby bylo vše co nejvíce intuitivní.

Zapracovali také na vylepšení chování 3rd person kamery. Hlavně pak ve stísněných prostorách. Do budoucna přislíbili i návrat 1st person módu v některém z budoucích updatů.

Dále se tvůrci zaměřili na optimalizaci výkonu. Hra je teď schopna zpracovávat mnohem složitější konstrukce bez toho aby se její výkon propadl strmě dolů. Mimo jiné teď totiž můžete spojovat samostatné objekty do větších celků. Věc sestavená například z deseti stavebních kamenů se teď zobrazí jako jeden samostatný prvek a ne deset prvků naskládaných přes sebe.

Kromě toho že teď nebudete při stavbě lodí limitováni výkonem, vylepšili vývojáři také ovladatelnost lodí a pohyb postavy na plující lodi.

Novým prvkem jsou pak kostýmy, které si můžete v herním obchodě nakupovat. Tvůrci se pak mohou samy rozhodovat jestli jejich hra tuto funkci využije, nebo ne.

Video vývojářský deník popisující Update 0.12 naleznete zde.

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat