Článek

Warhorse odhaluje detaily o posledním DLC pro Kingdom Come

Veleúspěšná česká hra studia Warhorse se na konci května dočká dvou zásadních milníků. Prvním z nich bude vydání Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition, která bude obsahovat všechna dosavadní DLC. Druhým je pak zároveň i poslední slibované DLC pro původní hru s názvem A Woman’s Lot.

Až do nedávna jsme toho o slibovaném DLC s ženskou hrdinkou příliš nevěděli. Díky videu z PAX EAST 2019 zveřejněném na Youtube kanálu Iron Lords Podcast, na které upozornil server Fextralife, se ale konečně dozvídáme některé zajímavé informace o slibovaném přírůstku. V něm se hráči ujmou role Terezy, jejíž příběh se bude odehrávat z části i po útoku na Skalici. Hráči se v rámci nového obsahu potkají samozřejmě i s Jindrou, kterého tak uvidí z pohledu cizí osoby, a budou s ním tak i interagovat v rámci jeho vlastní dějové linky, kterou dobře známe ze základní hry.

Asi nejzajímavější je pak informace ohledně psího společníka, který bude Terezu po dobu jejího dobrodružství doprovázet. Podle zpovídaného PR manažera Tobiase Stolz-Zwillinga bude mít psí parťák vlastní set dovedností a bude levelovat stejně jako Tereza samotná. Jeho schopnosti pak budou obnášet i takové detaily jako například čich, který se bude hodit především při odhalování nepřátel. Sama Tereza se bude moci vypořádat s nepřáteli po svém, ale právě využití psího společníka jménem Tinker (v anglické verzi) bude hrát velkou roli v tom, jak se může Tereza k jednotlivým herním mechanikám přistupovat.

DLC A Woman’s Lot, zdarma dostupné pro backery z Kickstarterové kampaně, spolu s Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition vychází shodně 28. května. Jelikož se pak jedná o poslední obsah pro původní hru, je dost možné, že se po odkoupení Warhorse THQ Nordic brzy dočkáme nějakých nových oznámení. Těšíme se!

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat